VOLVO C30, 10.06 - daļas

VOLVO C30, 10.06 - daļas

Kā atrast vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos savu automobiļa modeli (Volvo C30 daļas)? Izvēlieties vienu no galvenajām kategorijām, tai aktivizējoties - apakškategoriju saskaņā ar meklējamās detaļas mērķi vai atrašanās vietu automašīnā. Piemēram, ja vēlaties iegādāties interkūleri, noklikšķiniet uz ,,Automobiļa radiatori, to daļas’’, ,,Interkūleri, to daļas’’un ,,Interkūleris’’.

Nevarat atrast detaļu? Rakstiet mūsu menedžerim izmantojot ,,Paļīdzība tiešsaistē!" - Volvo C30 daļatiks atrastas ātrāk.

Mēs izveidojam arī īpašos pasūtījumus tajā gadījumā, ja mums nav nepieciešamā detaļa. Speciāli pasūtītām detaļām ir nepieciešams priekšapmaksas  avanss.

Volvo C30 daļas ir izgatavotas kompakta, 2-durvju hečbeka virsbūves tipam. Šis modelis ir ar priekšējo riteņu piedziņu, tas tirgū izlaists 2006. gadā. Volvo C30 daļas ir ražotas un montējamas automašīnās Beļģijā.

Volvo C30 daļas un automašīnas konkurē ar šiem modeļiem: ,,Mini’’, ,,Alfa Romeo Giulietta’’ un ,,Audi A3’’. Eiropā modeli sāka tirgot 2006.gadā,  Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs - 2007. gadā.

Tāpat kā citi Volvo kompānijas ražotie automobiļi arī C30 ir aprīkots ar vairākām drošības sistēmām. Piemēram, iebūvēta „BLIS“ (Blind Spot Information System) funkcija, kas uzrauga aklās automobiļa zonas un atvieglo braukšanu intensīvā automašīnu plūsmā - neļauj ietriekties un tml., tāpat ir arī ABS (Anti-lock Braking System)- bremžu pretbloķēšanas sistēma, kas novērš riteņu bloķēšanos bremzēšanas laikā, ESP (Electronic Stability Program)- elektroniskā stabilitātes kontrole, sānu drošības spilveni, kā arī citas programmas, lai nodrošinātu drošāku automobiļa  darbību.

Pieejami ar benzīnu darbināmi dzinēji: 1.6-2.4 L 14, kā arī 2.5 L T5 turbo. Četri dīzeļdzinēji: 1.6 L, 2.0 L 14, 2.0 L15 D3 un 2.4 L 15 D5.

2010.g. izlaista atjaunināta modeļa versija. Ieviestas šādas izmaiņas: atjaunināta automašīnas priekšējais, aizmugures dizains ir pieejama jauna krāsa ,,Orange Flame Metallic’’,  palielināta ,, Volvo’’ emblēma un tā tālāk.