VOLVO S60/V60, 10 - daļas

VOLVO S60/V60, 10 - daļas

Kā meklēt detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo S60 V60 daļas)? Izvēlieties vienu no galvenajām kategorijām, kurai paplašinoties atradīsiet apakškategorijas atbilstoši detaļu funkcijai un atrašanās vietai automašīnā. Piemēram, ja vēlaties iegādāties priekšējā luktura stiklu, noklikšķiniet uz kategorijas ,,Automobiļu lukturi, to daļas", apakškategoriju ,,Priekšējo lukturu stikls".

Rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu ,,Palīdzība tiešsaistē!", ja:

  1. Ja nevarat atrast kādu detaļu. Volvo S60 V60 daļas būs atrasta efektīvāk.
  2. Nepieciešamās detaļas nav mūsu sortimentā. Šajā gadījumā detaļa  tiks pasūtīta tieši no piegādātājiem. Īpašā pasūtījuma izpilde sākas tad, kad Jūs samaksājat avansu.

Volvo S60 V60 daļas un automašīnas - zviedru kompānijas ,,Volvo Cars’’trīs paaudzes ražoti modeļi. Volvo S60 V60 daļas, ražotas kopš 2010. gada, tiek klasificētas kā otrās paaudzes. Otrās paaudzes modelis pirmo reizi tika ieviests 2009. g. Ženēvas autoizstādē.

Automašīnas dizainu izstrādāja trīs dizaineri: Orjans Sterners (Orjan Sterner), atbildīgs par ārējo dizainu, Džonatons Dislis (Jonathan Disley) un Pontus Fontejs (Pontus Fontaeus), kurš izveidoja interjeru.

Volvo S60 V60 detaļas ir izgatavotas 4 durvju sedana virsbūves tipam. Sedans var būt aprīkots ar priekšējo riteņu piedziņu vai visu riteņu piedziņu.  Pastāv arī universāļa virsbūves tips - tas ir V60 modelis.

Volvo S60 V60 daļas automašīnās tiek montētas Zviedrijā, Beļģijā, Malaizijā un Ķīnā. S60 produktus tirgū sāka pārdot 2010.g. Beļģijā, kas bija  veiksmīgi - sasniedza 90 000 pārdoto automašīnu skaitu.

Kā šis modelis atšķiras no iepriekšējā? Jaunā otrās paaudzes modeļa komplektācijā iekļautas nelielas izmaiņas: jauna, dzelzs ,,Volvo’’ emblēma, LED dienas gaismas lukturi, VOLVO uzraksts automašīnas aizmugurē - ar lielākām atstarpēm, kā arī automašīnas ar visu riteņu piedziņu, tagad ar  uzņēmuma ,,Haldex’’ sistēmu.

Pieejami četri ar benzīnu darbināmi motori (1.6 / 2.0 / 2.5 / 3.0 L turbo 14, 2.0 L twincharged 14) un trīs dīzeļdzinēji (1.6 L turbodiesel/ 14 un 2.0/2.4 L turbodiesel 15) dzinēji.