VOLVO S80, 06 - daļas

VOLVO S80, 06 - daļas

Kā meklēt vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo S80 daļas)? Meklēšanu sašauriniet atbilstoši kategorijai - visas detaļas ir iedalītas atbilstoši vietai automašīnā vai funkcijai. Piemēram, ja meklējat interkūleri, noklikšķiniet uz kategoriju ,,Automobiļu radiatori, to daļas’’, ,,Interkūleri, to daļas’’ un ,,Interkūleris".

Nevarat atrast vajadzīgo detaļu vai tā nav mūsu sortimentā? Rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!". Pirmajā gadījumā  Volvo S80 daļas tiks atrastas ātrāk, bet otrajā menedžeris vēlamo detaļu pasūtīs tieši no piegādātāju noliktavām - tas ir īpašais pasūtījums, kam ir nepieciešams avanss.

Volvo S80 daļas un automašīnas, ražotas kopš 2006. gada, pieder otrajai modeļa paaudzei. Jaunā paaudze tika pirmo reizi ieviesta Ženēvas automobiļu izstādē.

Volvo S80 daļas tiek ražotas 4-durvju sedana virsbūves tipam. Šī modeļa universālis ir izlaists kopā ar ,,Volvo V70’’ trešo paaudzi. Volvo S80 daļas tiek ražotas, automašīnās montētas Zviedrijā, Ķīnā un Malaizijā. Modeļa dizainu izveidoja Tods Levis (Todd Levy).

Volvo S80 daļas un otrās paaudzes automašīna vairākas reizes ir atzīta par visdrošāko. S80 ir šādas drošības sistēmas: adaptīvā kruīza kontrole (ACC), kas uztur to pašu ātrumu un ievēro intervālu līdz priekšā braucošā  transportlīdzekļa; CWBS sistēma, kas vajadzības gadījumā apstādina automašīnu. Tiek piedāvāta arī adaptīvā bremžu sistēma, kas nosaka, vai automašīna tiek bremzēta paniski vai nē.

Šajā modelī ir arī  BLIS (Blind Spot Information System) sistēma, kas ļauj jums redzēt aklās zonas, palīdz vadītājam vadīt automašīnu intensīvā plūsmā - sistēma uzrauga satiksmi no visām automašīnas pusēm. LDW (Lane Departure Warning) funkcija brīdina vadītāju, kad viņs novirzās no ceļa līnijas. Interesanti, ka sistēma netiek aktivizēta, ja joslas apzināti ir šķērsojamas, automašīnai rādot pagrieziena signālu un tā tālāk.