VOLVO V70, 07 - daļas

VOLVO V70, 07 - daļas

Kā meklēt detaļas, ja izvēlējos automobiļa modeli (Volvo  V70 daļas)? Izvēlieties vienu no galvenajām kategorijām, tai aktivizējoties atradīsiet apakškategoriju atbilstosi daļu funkcijai un vietu aumobolī. Piemēram, ja vēlaties iegādāties difuzoru, noklikšķiniet uz kategoriju ,,Automobiļu radiatori, to daļas", subkategoriju ,,Difuzori, to daļas’’ un ,,Difuzors".

Rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot palīdzības lodziņu ,,Palīdzība tiešsaistē!’’ ja:

  1. Nevarat atrast kādu detaļu.  Volvo S70 V70 daļas tiks atrastas ātrāk
  2. Vajadzīgā detaļa nav mūsu sortimentā. Tādā gadījumā Volvo S70  V70 daļas būs pasūtītas tieši no piegādātājiem. Īpašais pasūtījums, tiek uzsākts pildīt pēc avansa apmaksas.

Volvo V70 daļas un automašīnas - zviedru kompānijas ,,Volvo’’ trīs paaudzes ražoti modeļi, pirmo reizi parādījās 1996. gadā. V burts  aizstāja "„versatility“ - tā ir daudzpusība, skaitlis 70 ir automašīnas izmērs (piemēram, V70 ir lielāks par V40, bet ir mazāks nekā V90).

Volvo V70 daļas, automašīnas ražotas kopš 2007. gada, pieder trešajai, jaunākajai paaudzei. Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli,  tagad ir par 2 cm vairāk vietas aizmugurē sēdošiem pasažieriem, ir izmainīts arī bagāžas nodalījuma dizains, kas palielina iekšējo ietilpību. Ir ieteicams iegādāties automašīnu ar četru vai sešu cilindru dzinēju. Kā parasti, Volvo automašīnām ir uzstādīti sēdekļi - ortopēdiskie. Atjauninātas audio, navigācijas, drošības sistēmas, augsta līmeņa tehnoloģijas un citas iekārtas padara šo automašīnu par ekskluzīvāku, drošāku un piemērotāku gan pilsētas, gan automaģistrāles vajadzībām.

Jaunākās Volvo V70 daļas automašīnās tiek montētas tikai  Zviedrijā. Dizaina risinājumus (ārpuses) pieņēma Stefans Jansons (Stefan Jansson), interjeru projektēja Džonatons Dislis (Jonathan Disley). Volvo V70 daļas ražotas tikai vienam virsbūves tipam - tas ir 4-durvju universālis.

Ir pieejami šādi benzīna dzinēji: 1.6-2.0 L 14, 2.0-2.5 L15.1, 2.9-3.2 16. Ir pieejami šādi dīzeļdzinēja varianti: 1.6-2.0 L 14 un 2.0-2.5 15.