VOLVO V70, 00 - 04 daļas

VOLVO V70, 00 - 04 daļas

Kā atrast vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo V70 daļas)? El. veikals ir sadalīts kategorijās atkarībā no automobiļu daļu funkcijām, vietas automašīnā. Kategorijas ir sadalītas vēl sīkākās apakškategorijās. Tātad, ja vēlaties iegādāties jaunu paspārni, noklikšķiniet uz kategorijas ,,Virsbūves daļas’’, ,,Automobiļu spārni, to daļas’’ un ,,Paspārnis’’.

Nevarat atrast detaļu? Sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot ,,Palīdzība tiešsaistē! "- Volvo V70 daļas tiks atrastas ātrāk.

Ja kāda detaļa nav mūsu klāstā - nav problēma, Volvo V70 daļas tiks pasūtītas tieši no piegādātājiem. Tas ir - īpašais pasūtījums, kura izpildei ir nepieciešams avanss.

Volvo V70 daļas un automašīnas tieka izgatavoti trīs paaudzes.Tirgū pirmais V70 modelis tika izlaists 1996. gadā. Detaļas ražotas zviedru uzņēmuma ,,Volvo’’ no 2000.g, jau pieder otrās paaudzes modelim.

Volvo V70 daļas automašīnās montējamas Zviedrijā, Taizemē un Beļģijā. Automašīnas dizainu izveidoja trīs dizaineri: Pīters Horburs (Peter Horbury), OrjanS Sterners (Orjan Sterner) un Stefans Jansons (Stefan Jannson). Volvo V70 daļas tiek ražotas 4 durvju universāļa virsbūves tipam. Benzīna dzinēju  izvēle var būt 2.0-2.5 L 15, bet dīzeļdzinēji ir: 2.4-2.5 L l5.

Volvo V70 daļas, automobiļi ražoti saskaņā ar jauno konstrukciju, kur dažādu materiālu daļas savstarpēji ne tikai sametinātas, bet līmējamas, savienojamas, lai novērstu dažādas atstarpes, spraugas. Otrās paaudzes modelis - 4 cm platāks un augstāks, ar 5 cm garāku šasiju, bet ir nedaudz īsāks nekā iepriekšējās paaudzes automobilis.

Volvo V70 daļas ir nedaudz izmainītas, uzlabotas. Piemēram, veiktas šādas izmaiņas interjerā: aizmugures sēdekļi nedaudz augstāki, labāk piestiprināti, lai varētu uzglabāt dažādus papildu piederumus (piem. pievienots iepirkumu groza turētājs).Priekšējā pasažiera galvas balsta pusē integrēts drēbju pakaramais, iebūvēti roku balsti un citas komfortu nodrošinošas  izmaiņas.