VOLVO V70, 05 - 07 daļas

VOLVO V70, 05 - 07 daļas

Kā atrast vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo V70 daļas)? El. veikals ir sadalīts kategorijās atkarībā no automobiļu daļu funkcijām, vietas automašīnā. Piemēram, ja vēlaties iegādāties rāmi, noklikšķiniet uz kategorijas ,,V,Ramji, stiprinājumi’’ un ,,Rāmis’’.

Nevarat atrast detaļu? Sazinieties ar mūsu menedžeri, izmantojot ,,Palīdzība tiešsaistē! "- Volvo V70 daļas tiks atrastas ātrāk.

Ja kāda detaļa mums nebūs - nav problēma, Volvo V70 daļas tiks pasūtītas tieši no piegādātājiem. Tas ir - īpašais pasūtījums, kura izpildei ir nepieciešams avanss.

Volvo V70 daļas un automašīnas - zviedru uzņēmuma ,,Volvo’’ modeļi, ražoti trīs paaudzes. Pirmā paaudze tika laista tirgū vēl 1996. gadā. V70 nosaukums izvēlēts nav velti: V burts -  „versatility“", nozīmē daudzpusību, un 70 - tas ir automobiļa lielums (piemēram, V70 ir lielāks nekā V40, bet mazāks nekā Beļģijā un Taizemē. Volvo V70 daļas ražotas vienam virsbūves tipam - tas ir 4-durvju universālis. Pieejama šadu ar benzīnu darbināmu dzinēju dažādība: 2.0-2.5 L 15 un dīzeļdzinēji  2.4-2.5 L5.

2005 gadā visos tirgos tika izlaists otrās paaudzes feislifts. Tie tirgū bija pieejami līdz 2007. gada beigām. Pārveidota automasīnas priekša, priekšējie, aizmugurējie lukturi, ierīču panelis - atjaunināts. Tika veiktas arī dažas nelielas izmaiņas elektriskajā sistēmā, dzinējā, piemēram, dīzeļmotori tagad ir aprīkoti ar daļiņu filtru. Iebūvēta jauna 6-pakāpju automātiskā pārnesumkārba, pieejama gan ,,AWD’’, gan  ,,FWD" komplektacijās.

Volvo V70 daļas un automašīnas - dizaineru Pītera Horbura (Peter Horbury), Orjana Sternera (Orjan Sterner) un Stefana Jansona (Stefan Jansson) darbs. P.Horburs - galvenais dizaineris teica, ka projektējot V7 modeļa dizainu galvenais uzdevums bija apvienot sportisku automašīnas izskatu ar universāļa virsbūves tipu.V90).

Volvo V70 daļas un automašīnas, ražotas kopš 2000. gada, pieder otrajai paaudzei. Volvo V70 daļas automašīnās montētas ne tikai Zviedrijā, bet arī