VOLVO XC70, 07- daļas

VOLVO XC70, 07- daļas

Kā atrast vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo XC70 daļas)? E-veikals ir sadalīts kategorijās atbilstoši automobiļu daļu funkcijai, vietu automašīnā. Kategorijas ir iedalītas vēl sīkākās apakškategorijās. Tātad, ja vēlaties iegādāties jaunas restes, noklikšķiniet uz kategoriju ,,Virsbūves daļas’’ un ,,Restes, to daļas".

Nevarat atrast detaļu? Rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!" - Volvo XC70 daļas tiks atrastas ātrāk.

Ja kāda  detaļa mums nav sortimentā- nav problēma, daļu pasūtīsim tiesši no piegādātājiem. Tas ir - īpašais pasūtījums, kura izpildei nepieciešams avanss.

Volvo XC70 daļas, ražotas kopš 2007. gada, pieder šī modeļa trešajai paaudzei. Tas ir 4 durvju universāļa virsbūves tipa automobilis. Volvo XC70 daļas automašīnās tiek montētas Zviedrijā. Ārējo dizainu izveidoja Stefans Jansons (Stefan Jansson), interjera - Džonatons Dislis  (Jonathan Disley).

Volvo XC70 daļas un automašīna ir izgatavota citā ,,Volvo P3’’ platformā. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, jaunajam XC70 ir 2 cm plašāka vieta kājām, aizmugurējā sēdekļa pasažieriem, mainās arī bagāžnieka vāka dizains, svars, ir veiktas vairākas kosmētiskas izmaiņas. Tagad ir iespējams izvēlēties automašīnu ar visiem piedziņas riteņiem.

2012 gadā bija izlaists modeļa feislifts. Nomainīts bamperu, aizmugurējo lukturu dizains, ,,Volvo’’ logotips uz priekšējā režģa - palielināts, spoguļa pagriezieni  aizvietoti ar LED. Tāpat palielināts disku klāsts un ārējās krāsas izvēle.

Ir pieejami šādi benzīna dzinēji: 1.6-2.0 L14, 2.0-2.5 L 15 un 2.9-3.2 L16. Dīzeļdzinēju dažādība: 1.6-2.0 L 14 un 2.0-2.5 L 15. Volvo XC70 daļas un automašīnas tiek uzskatītas par ļoti drošām. Iebūvētās „Dynamic Stability“ un  „Traction Control“ programmas, kas uzlabo automašīnas vadību: pirmā kontrolē automašīnu slīdot vai citos nelabvēlīgos laika apstākļos, otrā neļauj riteņiem pagriezties.