VOLVO XC70, 05 - 07 daļas

VOLVO XC70, 05 - 07 daļas

Kā atrast detaļas, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo XC70 daļas)? Izvēlieties vienu no galvenajām kategorijām, pēc tam - apakškategoriju pēc meklējamās detaļas mērķa vai atrašanas vietas automašīnā. Piemēram, ja vēlaties iegādāties difuzoru, noklikšķiniet uz ,,Automobiļu radiatori, to daļas" un ,,Difuzori, to daļas’’ un ,,Difuzors’’.

Nevarat atrast detaļu? Rakstiet mūsu menedžerim izmantojiet lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!" - Volvo XC70 daļas tiks atrastas  ātrāk.

Mēs izveidojam arī īpašus pasūtījumus, ja mums nav nepieciešamā detaļa. Īpaši pasūtītām detaļām nepieciešams avanss.

Volvo XC70 daļas, kas ražotas līdz 2007. gadam, pieder otrajai šī modeļa paaudzei. Tirgū ir sastopams šī modeļa ,,Volvo V70 XC’’ nosaukums. Volvo XC70 daļas automašīnās tiek  montētas Zviedrijā, Beļģijā un Taizemē.

Volvo XC70 daļas ražo 4-durvju universāļa virsbūves tipam, bet britu dizaineris Pīters Horburs (Peter Horbury), radot automobiļa dizainu, apņēmās komplektēt sportiska izskata automašīnas priekšu un universāļa aizmugurējo daļu vienā - tā tika izstrādāta XC70 automobiļa dizains.

Automobiļa dzinēju var izvēlēties no vairākiem variantiem: 2.0 L-2.5 L 15 ar benzīnu darbināmu dzinēji un 2.4 L- 2.5 L 15 dīzeļdzinēji.

Volvo XC70 daļas tiek ražotas ,,Volvo P2’’ platformā. 2005 gadā ir paziņots, ka visos tirgos tiks izlaists modeļa feislifts ar ļoti ievērojamiem uzlabojumiem. Izmainīta vadības, ierīču panelis, priekšējo, aizmugurējo lukturu vāci - caurskatāmi.Galvenie jauninājumi attiecas uz elektrisko sistēmu, dzinēju, piemēram, gan benzīna, gan dīzeļa dzinējiem ir pievienots daļiņu filtrs. Pieejama 6 pakāpju automātiskā ātrumkārba ar priekšējo vai visu riteņu piedziņu.