VOLVO XC70, 00 - 04 daļas

VOLVO XC70, 00 - 04 daļas

Kā meklēt detaļas, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo XC70 daļas)? Izvēlieties vienu no galvenajām kategorijām, pēc tam - apakškategoriju pēc vēlamās detaļas mērķa, atrašanas vietas automašīnā. Piemēram, ja meklējat logu  tīrītāja motoru, noklikšķiniet uz ,,Logu tīrītāji, to daļas" un ,,Tīrītājā motors’’.

Nevarat atrast detaļu? Izmantojiet lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!" - rakstiet menedžerim, tādā veidā Volvo XC70 daļas tiks atrastas  ātrāk.

Ja mums nav kāda detaļa, izveidosim īpašu pasūtījumu un Volvo XC70 daļas tiks piegādātas tieši no piegādātājiem. Lai varētu izpildīt spec. pasūtījumu ir vajadzīgs avanss.

Tirgū Volvo XC70 daļas un automašīnas tiek sauktas arī par ,,Volvo V70 XC’’. Tas ir četru durvju universāļa virsbūves tipa modelis, kas izgatavots trīs paaudzes. Volvo XC70 daļas un automašīnas tiek montētas Zviedrijā, Beļģijā un Taizemē.

Volvo XC70 daļas ražotas kopš 2000. gada un ir piešķirtas otrajai modeļa paaudzei. Šis modelis ražojams ,,Volvo P2’’ platformā. Pieejama šāda motora dažādība: 2.0 L-2.5 L 15 benzīna dzinēji un 2.4 l-2.5 L 15 dīzeļdzinēji.

Volvo XC70 daļas un automašīnas - dizaineru Pītera Horburi (Peter Horbury), Orjana Sternera (Orjan Sterner) un Stefana Jansona (Stefan Jansson) nopelns. Britu dizaineris P.Horbury sacīja, ka šī modeļa dizaina izaicinājums ir šāds: priekšpusei vajadzētu atgādināt sporta automašīnu, lai gan automašīnas aizmugure - acīmredzams universāļa virsbūves veids. Dizainers apņēmās to apvienot.

Šī gada modelis - par 210 mm augstāks nekā iepriekšējais modelis, tādējādi izvairoties no saskares starp zemi un automašīnu. Tādējādi automobilis tiek pacelts ar balstiekārtu, tiek uzstādītas savādākas virsbūves daļas (netiek krāsoti bamperi un moldingi). Volvo XC70 automobilis - ar visu riteņu piedziņau Interjers ir aprīkots ar pasažiera salona rokturi - ta ir šī modeļa īpatnība. Šim modelim ir arī speciāli atpakaļskata spoguļi, no kuriem atteicās  pēc 2003. gada.