VOLVO XC90, 02 - 15 daļas

VOLVO XC90, 02 - 15 daļas

Kā meklēt vajadzīgo detaļu, ja izvēlējos automašīnas modeli (Volvo XC90 daļas)? Meklēšanu sašauriniet atbilstoši kategorijai - visas detaļas ir iedalītas atbilstoši vietai automašīnā vai funkcijai.Piemēram, ja meklējat spoguli, noklikšķiniet uz kategoriju ,,Automobiļu spoguļi, to daļas’’ un ,,Spogulis".

Nevarat atrast vajadzīgo detaļu vai tā nav mūsu sortimentā? Rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!". Pirmajā gadījumā  Volvo XC90 daļas tiks atrastas ātrāk, bet otrajā menedžeris vēlamo detaļu pasūtīs tieši no piegādātāju noliktavām - tas ir īpašais pasūtījums, kam ir nepieciešams avanss.

Volvo XC90 daļas un automašīnas - kompānijas ,,Volvo Cars’’ ražojami modeļi, kas tiek izlaisti jau divas paaudzes. Pirmo reizi tirgū XC90 parādījās 2002. gadā. Tas ir vidēja izmēra, grezns 4 durvju apvidus auto, kurš var būt ar priekšējo riteņu piedziņu vai visu riteņu piedziņu.

Pirmās paaudzes modelis tika ieviests 2001.g. Ziemeļamerikas Starptautiskajā automobiļu izstāde. Tirgū ir sastopams arī cits šī modeļa nosaukums - tas ir ,,Volvo XC Classic’’, tā modelis tiek saukts Ķīnā. Volvo XC90 daļas automašīnās tiek montētas, komplektētas  Zviedrijā, Ķīnā un pat Malaizijā.

Automašīnas dizainu izstrādāja Dougs Frešeris (Doug Frasher). 2003.g. modelis ieguva vairākas balvas: tas ir atzīts par ,,Ziemeļamerikas gada automobili", bet žurnālā ,,Motor Trend’’ iegūst balvu ,,Sportiskais gada automobilis".

Pieejami šādi ar benzīnu darbināmi dzinēji: 2.5 l B5254T2 turbocharged l5, arī 2.9 L B6294T twin-turbocharged l6, 3.2 L S16 16 un 4.4 L B8444S V8 dzinēji. Jūs varat iegādāties automobili arī ar dīzeļdzinēju: tas ir 2.4 L D5244T4 / l5 D5244T5 turbodiesel l5 dzinēji.

Volvo XC90 daļas un automašīnas priekša projektēta tā, lai absorbētu  lielāko triecienu negadījuma vai jebkura cita gadījuma laikā, lai gājējs būtu  vērsts uz automašīnas augšpusi, nevis zem transportlīdzekļa. Automašīnas jumts ir izgatavots no īpaši izturīga tērauda, ​​lai tas apgāžoties nepiespiestu iekšā esošos pasažierus. Sakarā ar šiem un citiem drošības aspektiem, šī automašīna tiek atzīta par īpaši drošu gan sēdošajiem pasažieriem, gan citiem satiksmes dalībniekiem.