LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Saulessarga spoguļa vāciņš

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SAULESSARGA SPOGUĻA VĀCIŅŠ, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Saulessarga spoguļa vāciņš

Automašīnas saulessarga spoguļa vāciņš ir nepieciešams, lai ievietotu un bloķētu optisko elementu un pielāgotu tā pozīciju. Saulessarga spoguļa vāciņa korpuss visbiežāk ir no plastmasas, un tajā atrodas optiskais elements (spogulis). Retos gadījumos korpuss var būt no metāla. Jaunāko modeļu automašīnu saulessarga spoguļa vāciņos ir iemontēti pagriezienu rādītāji vai dekoratīvās gaismas diodes. Saulessarga spoguļa vāciņš ir piestiprināts pie spoguļa mehānisma.

Saulessarga spoguļa vāciņu tipi pēc to pielietojuma:

 • optiskā elementa turēšanai,
 • optiskā elementa pozīcijas regulēšanai.

Saulessarga spoguļa vāciņu tipi pēc regulējuma:

 • ar eņģu regulēšanu,
 • ar sviras regulēšanu,
 • ar kabeļu regulēšanu,
 • ar elektrisko piedziņu.

Biežākie automašīnas saulessarga spoguļa vāciņa bojājumi:

 • mehāniskie bojājumi (negadījuma laikā, saplaisāšana),
 • stiprinājumu atslābināšana,
 • iekšējā mehānisma nodilums.

Saulessarga spoguļa vāciņa remonts un maiņa

Automašīnas saulessarga spoguļa vāciņš parasti remontēts netiek. Sabojātu vāciņu vai spoguļa turētāju ir nepieciešams nomainīt pret jaunu.