LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējais bamperis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJAIS BAMPERIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Priekšējais bamperis

Saskaņā ar starptautisko vārdu vārdnīcu priekšējais bamperis ir ietaise, kas paredzēta sadursmes triecienu samazināšanai. Šī ir ļoti svarīga daļa, kas palīdz aizsargāt automašīnas dzinēju un virsbūvi no dažādiem triecieniem un mehāniskiem bojājumiem. Arī automašīnas priekšējais bamperis pilda ne tikai aizsargājošu, bet arī estētisku funkciju. Pareizi izvēlēts priekšējais bamperis piešķir automašīnas virsbūvei estētiskās pabeigtības sajūtu un nodrošina labāku izskatu. Mūsdienu bamperi parasti tiek izgatavoti no speciālas plastmasas, taču ir arī citu veidu – stikla šķiedras vai metāla bamperi.


Bamperu vēsture

Mūsdienu modernie bamperi, kas izgatavoti no triecienizturīgiem un korozijizturīgiem materiāliem, pat ne tuvu neatgādina priekšējo bamperu priekšgājējus. 20. gadsimta sākumā masveidā ražotie automašīnu bamperi vairāk atgādināja vienkāršas tērauda sloksnes, kas piestiprinātas pie transportlīdzekļa virsbūves. Šie nesarežģītas konstrukcijas bamperi pildīja vairāk estētisku nekā aizsargfunkciju un nebija īpaši efektīvi.

Izteiktākas izmaiņas bamperu ražošanā tika fiksētas ap 1930.-1940.gadu. Tajā laikā parādījās pirmie plastmasas bamperi. Tie bija vieglāki un labāk absorbēja triecienus automašīnas priekšpusē nekā metāla bamperi. Laika gaitā bamperi kļuva arvien modernāki un sasniedza mūsdienu bamperu līmeni aptuveni 2000. gadā.

Signeda interneta veikalā Jūs varat izvēlēties un iegādāties labas kvalitātes priekšējos un aizmugurējos bamperus, kas lieliski pielāgoti Jūsu auto modelim. Mēs esam vieni no līderiem auto rezerves daļu tirdzniecībā Baltijas valstīs un lielākajiem tūninga daļu piegādātājiem visa Lietuvā. Mūsu klāstā ir vairāk nekā 300 000 tūkst. dažādu auto rezerves daļu un autoķīmijas izstrādājumu. Ātra pasūtījuma piegāde un konkurētspējīga cena neatstāj klientus vienaldzīgus. Un laipnais Signeda personāls, kas vienmēr ir gatavs palīdzēt, palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāko preci.