LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Degvielas filtrs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DEGVIELAS FILTRS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Degvielas filtrs

Automašīnas degvielas filtrs no degvielas likvidē putekļus un citas sīkās daļiņas, kuras nonāk dzinējā no automašīnas degvielas tvertnes. Degvielas filtri izmantojami praktiski visos iekšdedzes dzinējos.

Benzīna dzinēja degvielas filtrs ir paredzēts tam, lai pasargātu sprauslas no putekļiem, kā arī no citām sīkām daļiņām. Kā daudzi zina, ja karburatora sprauslas ir aizsērējušas, vispirms samazinās motora jauda.

Dīzeļdzinējos – dīzeļdegvielas automašīnas ir praktiski visprasīgākās degvielas tīrības ziņā, tāpēc šādām automašīnām parasti ir divi degvielas filtri, no kuriem viens tiek saukts par rupjo filtru, bet otrs par smalko filtru.


Kādas ir aizsērējuša degvielas filtra pazīmes?

  • Ja filtrs ir aizsērējis, automašīna sāk raustīties, braucot kalnā vai pa taisnu ceļu.
  • Samazinās automašīnas jauda – tas notiek, ja filtrs ir aizsērējis ar netīrumiem no degvielas.
  • Var palielināties arī degvielas patēriņš, ber braucot automašīna var vienkārši apstāties.

Ja ir pienācis laiks mainīt degvielas filtru vai ir nepieciešams degvielas filtrs ar korpusu, to varat iegādāties internetveikalā Jums ērtā laikā vai mūsu veikalos.