LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Virsbūves detaļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas VIRSBŪVES DETAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Virsbūves daļas - auto drošība un ideāls izskats


Virsbūves daļas ir automašīnas eksterjera detaļas, kas papildus savai galvenajai funkcijai – drošībai - pilda arī estētisku funkciju.

Jaunas un modernas virsbūves daļas var samazināt enerģijas patēriņu un palielināt kopējo automašīnas drošību un izturību pret koroziju. Signedas piedāvātās virsbūves remonta daļas raksturo izturība un lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

 Autoavārijās bieži tiek salocītas motora pārsegi, spārni, durvis, saskrāpēta krāsa. Dažas detaļas var tikt bojātas neatgriezeniski – rezultātā tās ir jānomaina. Lai pasargātu virsbūves daļas no rūsēšanas, nepieciešams pārkrāsot bojātās daļas vai vietas, kur nolobījusies krāsa.

Pateicoties mūsu daudzu gadu pieredzei, varam sniegt dažus padomus, kas palīdzēs izvēlēties kvalitatīvas virsbūves daļas, kas ir vislabāk piemērotas jūsu automašīnai. Trīsdesmit darba gadu laikā esam pamanījuši, cik svarīgi ir izvēlēties auto konstrukcijas parametriem perfekti atbilstošās detaļas kvalitatīvai auto veiktspējai un ērtai braukšanai. Galu galā virsbūves daļas aizsargā dzinēju un citas automašīnas sistēmu daļas no mehāniskiem triecieniem un klimatiskajiem faktoriem. Kvalitatīvi izvēlētas un uzstādītas virsbūves daļas palīdz arī izolēt automašīnas salonu no putekļiem, trokšņa un citiem nevēlamiem vides faktoriem. Taču, lai virsbūves daļas nevainojami pildītu uzskaitītās funkcijas, svarīgi izvēlēties ar Jūsu transportlīdzekli saderīgas detaļas.

Kā izvēlēties pareizās kebula daļas?

Lai izvēlētos kvalitatīvas, izturīgas un ar savu auto perfekti saderīgas kebula daļas, svarīgi ņemt vērā vairākus kritērijus:

Saderība ar automašīnu, ar kuru jūs braucat

Ja vēlaties, lai jaunās virsbūves daļas bez problēmām tiktu piestiprinātas ražotāja paredzētajos stiprinājuma vietās, meklējiet detaļas pēc automašīnas modeļa. Apsveriet ne tikai automašīnas modeli, kuru braucat, dzinēja veidu, bet arī tā aprīkojumu. Daļas var atšķirties atkarībā no norādītajām specifikācijām. Tāpēc uzmanīgi ievadiet datus programmā.

Kvalitāte, cena un garantijas

Nav svarīgi, vai detaļas, kuras vēlaties iegādāties, ir sertificētas oriģinālās vai neoriģinālās, rezerves vai remonta virsbūves daļas – kvalitāte, cena un sniegtās garantijas joprojām ir svarīgs aspekts. Kas attiecas uz kebula daļu kvalitāti, tad uz to nav ieteicams taupīt.

Vēlams pievērst uzmanību tam, no kādiem materiāliem ir izgatavotas kebula daļas. No tā ir atkarīgas detaļu dažādās īpašības, to izturība pret triecieniem un vides ietekmi. Piemēram, detaļas, kurās ir vairāk alumīnija, var būt vieglākas un plastmasas. Tomēr ir arī iespējams, ka tās mazāk pasargās automašīnu no spēcīgiem mehāniskiem triecieniem nekā detaļas, kurās ir lielāks izturīgāku metālu īpatsvars, piemēram, nerūsējošais tērauds.

Virsbūves detaļu cena ir atkarīga no ražotāja un ražotājvalsts, kā arī no tā, vai piedāvātās detaļas ir oriģinālas vai trešo pušu ražotāju izgatavotas. Izvēloties detaļas, iesakām ņemt vērā ne tikai ražotāja nosaukumu un detaļas cenu, bet arī preces sastāvu un ražotāja sniegtās garantijas. 

Estētiskā saderība

Ne vienam autovadītājam ir svarīgi, lai izvēlētās virsbūves daļas būtu ne tikai izturīgas un uzticamas, bet arī estētiski saderīgas ar viņu automašīnas izskatu. Ja iegādātajam transportlīdzeklim netika veiktas lielas izmaiņas kebula izskatā, ļoti iespējams, ka automašīnai būs lieliski piemērotas oriģinālo vai neoriģinālo ražotāju piedāvātās pamatdaļas. Ja ir nepieciešamība uzlabot savu auto - mūsu sortimentā atradīsiet izcilas “tūninga” detaļas.

Pērkot kebula daļas, estētika ir svarīga, bet ne vienīgais apsvērums. Vēl svarīgāk ir savlaicīga bojāto kebula daļu nomaiņa. Braucat ar bojātām virsbūves daļām, jūs riskējat gūt lielākus bojājumus ceļu satiksmes negadījuma vai citu bojājumu gadījumā.

Ja gribat ātri un ērti iegādāties kvalitatīvas virsbūves daļas savam auto, to var izdarīt, apmeklējot Signeda interneta veikalu. Ar modernas meklēšanas sistēmas palīdzību jūs varēsiet norādīt precīzu automašīnas marku un modeli, ar kuru jūs braucat, tikai ar dažiem pogu klikšķiem. Pēc tam paliek tikai izvēlēties sev interesējošo korpusa daļu. Mūsu meklētājprogramma pēc tam dažu sekunžu laikā atradīs visas iespējamās iespējas jūsu automašīnai.

Mēs strādājam ar vairāk nekā 50 zīmolu auto detaļām, un mūsu klāstā ir vairāk nekā 300 000 produktu. Garantējam, ka izvēlēsities kvalitatīvas preces par labām cenām.