LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Līste virs luktura

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LĪSTE VIRS LUKTURA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Līste virs luktura 

Virs luktura esošā līste ir aizsargājoša un dekoratīva korpusa detaļa, kas parast iri izgatavota no plastmasas vai speciālas gumijas, un ir piestiprināta luktura augšpusē. Šīs līstes palīdz aizsargāt luktura detaļas no dažādiem putekļiem un netīrumiem un veicina uzkrītoša virsbūves tēla un auto ekskluzīvās estētikas radīšanu. Protams, šī detaļa nepilda tādas funkcijas kā luktura hermētiskuma nodrošināšana, aizsardzība pret mitrumu (par to atbild lukturu blīvlente), taču līste virs luktura neapšaubāmi ir svarīga funkcionālā detaļa, kurai jābūt pareizi izvēlētai un koptai.

Kā izvēlēties līstes virs luktura?

Iegādājamai līstei virs luktura ir pilnībā jāatbilst luktura formai un izmēram. Tāpēc, izvēloties atbilstošu līsti virs luktura savai automašīnai, pirmā lieta, kas jāņem vērā, ir saderība ar konkrēto automašīnas modeli. Izvēloties iespējamos detaļas variantus pēc šī kritērija, lietderīgi pievērst uzmanību detaļas ražošanas materiālam un ražotāja sniegtajām garantijām.

Signeda interneta veikalā jebkurā diennakts laikā varat ērti izvēlēties un pasūtīt kvalitatīvas apgaismojuma aizsargdetaļas, to stiprinājuma detaļas un pašus lukturus. Mēs pārdodam gan oriģinālo, gan alternatīvo ražotāju detaļas, tāpēc mūsu klāstā atradīsiet auto detaļas, kas piemērotas populārāko zīmolu (Audi, BMW, Mercedes, Peugeot u.c.) un retāku zīmolu (Jeep, Dodge, Cadillac u.c.) automašīnām.