LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Izplūdes sensori

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas IZPLŪDES SENSORI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Izplūdes sensori

Izplūdes sensori automašīnā ir izšķiroši svarīgi, lai nodrošinātu dzinēja efektivitāti un samazinātu vides piesārņojumu. Šie sensori uzrauga izplūdes gāzu sastāvu un daudzumu, palīdz regulēt dzinēja sadegšanas procesu un nodrošina, ka izplūdes gāzes atbilst vides aizsardzības standartiem.

Parasti izplūdes sensori ir izgatavoti no keramikas un metāliem, kas spēj izturēt augstas temperatūras un koroziju, ko izraisa izplūdes gāzes. Sensori parasti tiek uzstādīti izplūdes sistēmas caurulēs un ir aprīkoti ar īpašiem sensoriem, kas reaģē uz gāzu sastāvu.

Izplūdes sensori automašīnās tika plaši ieviesti 1990. gados, kad tika pastiprinātas vides aizsardzības prasības un tehnoloģiskais progress.

Bojājumi

Automobiļa izplūdes sensoru bojājumi var ietvert sensoru jutīguma zudumu, elektrisko savienojumu vai pašu sensoru fiziskos bojājumus. Tas var izraisīt nepareizu gāzu sastāva nolasīšanu, kas savukārt var izraisīt dzinēja neefektīvu darbību, palielinātu piesārņojumu un degvielas patēriņu.

Izplūdes sensori ir būtiska sastāvdaļa, kas palīdz nodrošināt automašīnas dzinēja darbības efektivitāti un samazināt tā ietekmi uz vidi. Regulāra apkope un savlaicīga nomaiņa ir svarīga katram automobilim, lai uzturētu labu darbības stāvokli un atbilstu vides standartiem.