LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Eļļas dzesētājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EĻĻAS DZESĒTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Eļļas dzesētājs

Eļļas dzesētājs ir svarīga, bet maz zināma automašīnas dzinēja dzesēšanas sistēmas sastāvdaļa. Tas palīdz nodrošināt vienmērīgu eļļas dzesēšanu strādājošā automašīnas dzinējā. Ja dzesēšanas sistēma darbojas nevainojami, braucoša auto eļļa sasniedz ne vairāk kā 80-120°C temperatūru. Ja eļļas netiktu atdzesētas, to temperatūra dzinējā varētu sasniegt pat 250°C. Ir skaidrs, ka tad nebūtu iespējams nodrošināt efektīvu mehānismu eļļošanu.

Kā tieši darbojas eļļas dzesētājs?

Eļļas dzesētājs sastāv no divām sastāvdaļām - neliela radiatora un cirkulācijas dzesēšanas šķidruma sistēmas. Dzesētājs darbojas pēc principa, kas līdzīgs galvenā automašīnas radiatora darbības shēmai. Dzesētāja radiatora detaļa parasti ir izgatavota no metāla vai īpašas plastmasas; dzesēšanas šķidrums cirkulē caur radiatoru. Minētais šķidrums absorbē sakarsētās eļļas siltumu, kas nāk uz eļļas dzesētāja radiatoru un minēto lieko siltumu "izmet" gaisā. Tādā veidā atdzesētā eļļa atgriežas dzinējā, lai turpinātu dažādu detaļu eļļošanas darbu. Šī nepārtrauktā cirkulācija palīdz nodrošināt efektīvu detaļu eļļošanu un novērst to  nodilumu un eļļas pārkaršanu.

Klienti, kas apmeklē Signeda interneta veikalu, var atrast dažādiem automašīnu modeļiem pielāgotas dzesēšanas sistēmas detaļas. Sākot ar iepriekš minētajiem eļļas dzesētājiem, beidzot ar galvenajiem dzinēja dzesēšanas radiatoriem un to aizbāžņiem, turētājiem, ūdens sūkņiem un citām auto detaļām.

Mēs saprotam, ka tad, kad nepieciešams remontēt un nomainīt dzesēšanas sistēmas daļas, Jūs vēlaties saņemt pasūtītās detaļas pēc iespējas ātrāk. Tāpēc lielu uzmanību pievēršam ātrai un drošai preču piegādei, kuru kvalitāti ir novērtējuši Signeda pircēji atkal izvēloties veikala pakalpojumus.