LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Spoguļa stikls ar pamatni

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SPOGUĻA STIKLS AR PAMATNI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Spoguļa stikls ar pamatni

Automašīnas spogulis, pateicoties tā atstarojošajam pārklājumam, ļauj vadītājam redzēt visu, kas notiek vadītāja redzamības laukā. Ir pieejami vairāki auto spoguļu stiklu ar pamatni veidi: plakans, izliekts un sfērisks.

Padomi, kā rūpēties par automašīnu spoguļu stiklu ilgākai lietošanai

Ar spoguļa stiklu jārīkojas uzmanīgi. Pat neliels trieciens var radīt plaisas, tāpēc ir jāuzmanās no triecieniem un spēcīga spiediena uz stiklu. Turklāt tas regulāri jātīra ar mīkstu drāniņu un īpašu tīrīšanas maisījumu. Lai spoguļa stiklu pasargātu no mitruma, ledus un uzkrātā sniega, ieteicams izmantot elektrisko sildīšanas sistēmu. Sildelements tiek novietots aiz spoguļa stikla.

Spoguļa stikla defekti:

  • Plaisas.
  • Skrāpējumi.
  • Stikls kļūst blāvāks.

Automašīnas spoguļa stikla defektu cēloņi:

  • Trieciena bojājums.
  • Slikta detaļas kvalitāte.
  • Nepareiza ekspluatācija.

Spoguļa stikla nomaiņa:

Ja rezerves daļa ir bojāta, tā ir jānomaina. Šo procedūru varat veikt pats. Nomaiņas procedūra ir atkarīga no automašīnas modeļa un spoguļa konstrukcijas. Parasti ir nepieciešams atbrīvot stiprinājumus, kas nostiprina optisko elementu.