LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Slieksnis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SLIEKSNIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto sliekšņi

Auto sliekšņi tikai no pirmā acu uzmetiena izskatās kā sekundāra daļa, kas veic nenozīmīgu funkciju. Faktiski sliekšņi transportlīdzekļos veic vairākas ļoti svarīgas funkcijas, sākot no estētiskām līdz aizsargājošām.


Auto sliekšņu funkcijas

Visredzamākā ir auto sliekšņu aizsargfunkcija. Sliekšņi pasargā automašīnas virsbūvi no dažādiem bojājumiem vai skrāpējumiem, kas var rasties braukšanas laikā. Tāpat auto sliekšņi darbojas kā pretkorozijas barjera, pasargājot virsbūvi un dibenu no mitruma un sāļiem. Automašīnā ar kvalitatīviem un pareizi uzstādītiem sliekšņiem lēnāk veidosies rūsa.

Vēl viena auto sliekšņu funkcija ir saistīta ar automašīnas stabilitāti. Kvalitatīvi uzstādīti, labā stāvoklī esošie auto sliekšņi palīdz uzturēt transportlīdzekļa virsbūvi stipru un stabilu. Auto sānu sliekšņi var kalpot arī kā aizsargbarjera vadītājiem sānu trieciena gadījumā.

Vēl viena auto sliekšņu funkcija ir estētiska. Pareizi izvēlēti auto sliekšņi, kas pielāgoti atbilstoši īpašnieka vēlmēm, var piešķirt automašīnai papildu skaistumu un stilistiskās pabeigtības sajūtu. Tas ir īpaši svarīgi entuziastiem, kuri savu automašīnu uzskata par vairāk nekā tikai transportlīdzekli.


Plaša auto sliekšņu izvēle

Signeda interneta veikalā varat atrast dažādus auto sliekšņus un auto sliekšņu uzlikas par īpaši pievilcīgām cenām. Daudzi no mūsu piedāvātajiem auto sliekšņiem ir izgatavoti no augstas kvalitātes pretkorozijas materiāliem, kas atbilst autobūves kvalitātes standartiem. Noteikti iegādāsieties detaļas, kas palīdzēs jūsu transportlīdzekli ilgāk uzturēt labā stāvoklī, arī sniegs papildu estētisku izskatu.