LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto spuldzes

Preces: 208
Modifikācija
Izpārdošana
C10w led spuldze

C10w led spuldze

C10W.39.LED(EP)

12V C10W CANbus, komplekts, EINPARTS

OEM kodi: EPL32 |
Izpārdošana
C10w led spuldze

C10w led spuldze

C10W.42.LED(EP)

12V C10W CANbus, komplekts, EINPARTS

OEM kodi: EPL33 |

C10w led spuldze

C10W.EPL50(EP)

12V C5W 12 SMD LED, CANbus, komplekts, EINPARTS

OEM kodi: EPL50 |
Izpārdošana
C5w led lampa

C5w led lampa

C5W.EPL48(EP)

12V C5W 10 SMD LED, CANbus, komplekts, EINPARTS

OEM kodi: EPL48 |

C5w led lampa

C5W.EPL49(EP)

12V C5W 12 SMD LED, CANbus, komplekts, EINPARTS

OEM kodi: EPL49 |
Izpārdošana
C5w spuldze

C5w spuldze

C5W.32.(EP)

12V C5W 5W, EINPARTS

OEM kodi: EPB20 |
Izpārdošana
C5w spuldze

C5w spuldze

C5W.42.(EP)

12V C5W 5W, EINPARTS

OEM kodi: EPB22 |
Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1156

BA15S, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1157

BAY15D, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BSH1

H1, Keramikas

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO SPULDZES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto spuldzes

Redzamība vadītājam ir vissvarīgākais drošības faktors uz ceļa. Diemžēl, iestājoties tumsai vai braucot sliktos laikapstākļos (lietus, krusa, putenis, migla), pastāv ievērojami lielāka auto avārijas iespēja. Turklāt līdz ar mainīgo un arvien pieaugošo satiksmes plūsmu pastāv arī riska faktors. Šo iemeslu dēļ ārkārtīgi svarīgas ir augstas kvalitātes auto spuldzes,kas, uzlabojot redzamību braukšanas laikā, nodrošina ne tikai jūsu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību.

Pamatā auto spuldzes iedala trijās kategorijās:

  • Xenon spuldzes;

  • Led spuldzes;

  • Halogēnās spuldzes.

Jāpiebilst, ka nav ieteicams pirkt tādas spuldzes, kādas jums patīk. Pirmkārt, jums ir jāpārbauda, vai spuldze atbilst jūsu lukturiemIr neskaitāmi daudz lukturu veidu, tāpat arī spuldžu veidu. Izvēloties spuldzes, ieteicams zināt, vai jūsu izvēlētā auto spuldze atbilst jūsu lukturu standartiem atbilstoši auto modelim un markai.