LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizdedzes sistēma

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZDEDZES SISTĒMA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizdedzes sistēma

Automašīnu aizdedzes sistēmas daļas ir nepieciešamas, lai iedarbinātu dzinēju, taču tās veic arī daudzas citas dažādas funkcijas. Galvenā aizdedzes sistēmas funkcija – aizdedzināt gaisa un degvielas maisījumu. Tas rada enerģiju, kas darbina automašīnu. Viens no svarīgākajiem aizdedzes sistēmas komponentiem, kas visbiežāk bojājas – sveces. Tās ir divu veidu:

  • Kvēlsveces ir dīzeļdzinēju aizdedzes sveces, kas paredzētas, lai paaugstinātu temperatūru cilindrā, lai saspiestā degviela sasniegtu pareizo temperatūru un aizdegtos, tādējādi nospiežot virzuli uz leju.
  • Aizdedzes sveces ir benzīna dzinēju aizdedzes sveces, kas aizdedzina gaisa un degvielas maisījumu, kas nospiež virzuli uz leju, radot enerģiju tam, lai automašīna kustētos.

Konstatēt automašīnas aizdedzes sistēmas bojājumus ir sarežģīti, jo daudzas aizdedzes sistēmas daļas var signalizēt par izmaiņām sistēmas darbībā. Automašīna, kuru nevar iedarbināt, ir viena no acīmredzamākajiem aizdedzes sistēmas bojājumu pazīmēm. Visas aizdedzes sistēmas problēmas ir saistītas ar mazāku dzinēja jaudu un lielāku degvielas patēriņu.