LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kompresoru uzstādīšanas komplekts

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KOMPRESORU UZSTĀDĪŠANAS KOMPLEKTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Kompresora uzstādīšanas komplekts

Kompresora uzstādīšanas komplekts ir būtisks rīks automobiļu remonta un apkopes darbiem, īpaši saistībā ar gaisa kondicionēšanas un dzesēšanas sistēmām. Šis komplekts ļauj profesionāli un droši uzstādīt vai nomainīt kompresoru, nodrošinot tā pareizu darbību un ilgmūžību.

Parasti kompresora uzstādīšanas komplekts ietver dažādus specifiskus rīkus, piemēram, atslēgas, skrūvgriežus un blīvslēgus, kas ir pielāgoti konkrētu modeļu kompresoriem. Šie rīki tiek izgatavoti no augstas kvalitātes metāla un citiem materiāliem, nodrošinot to izturību un ilgmūžību pat intensīvā lietošanā.

Kompresora uzstādīšanas komplekti kļuva nepieciešami, kad automašīnās tika ieviestas sarežģītākas gaisa kondicionēšanas sistēmas. Šo sistēmu efektīva darbība ir atkarīga no pareizas kompresora uzstādīšanas, tāpēc kvalitatīvs uzstādīšanas komplekts ir neatņemama servisa aprīkojuma daļa.

Bojājumi

Nepareiza kompresora uzstādīšana var izraisīt dažādus bojājumus un defektus. Starp biežāk sastopamām problēmām ir nepareiza blīvējumu uzstādīšana, kas var izraisīt noplūdes, vai nepareiza skrūvju pievilkšana, kas var izraisīt vibrāciju un troksni. Pareiza kompresora uzstādīšanas komplekta izmantošana ir būtiska, lai novērstu šīs problēmas un nodrošinātu automobiļa vienmērīgu darbību.