LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bampera restes

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERA RESTES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bampera restes

Bampera restes ir metāla vai plastmasas rezerves daļas, kas tiek uzstādītas automašīnas priekšējā bamperī. Pareizi izvēlēti un kārtīgi uzstādītas restes ne tikai veicina skaistāku auto izskatu, bet arī veic vairākas svarīgas funkcijas efektīvai dzinēja darbībai.


Bampera restu galvenās funkcijas

Viena no acīmredzamajām bampera restu funkcijām ir aizsardzība. Restes aizsargā dzinēja un dzesēšanas sistēmas daļas no dažādiem gružiem un netīrumiem. Tā rezultātā tiek novērsta nopietnāka dzesēšanas atveres aizsērēšana un ar to saistītās kļūmes.

Tāpat bampera restes pilda vēl vienu – dzesēšanas – funkciju. Gaiss, kas caur restēm ar ventilatoru palīdzību sasniedz dzinēju, tiek izmantots tā dzesēšanai. Efektīva dzesēšanas sistēma palīdz novērst dzinēja pārkaršanu un optimizēt degvielas patēriņu.


Kā uzturēt bampera restes?

Nereti tiek jokots, ka līdz brīdim, kad atsevišķu auto rezerves daļu defekts nav acīmredzams, tās nav jāmaina. Diezgan bieži autovadītāji līdzīgi uzvedas ar automašīnu restēm. Tomēr jau minēto iemeslu dēļ mēs iesakām par šo rezerves daļu pienācīgi rūpēties. Mēs esam sagatavojuši dažus padomus, kas palīdzēs izvairīties no problēmām, kas saistītas ar restēm.

Pirmkārt, iesakām regulāri noņemt vai notīrīt netīrumus, kas parādījušies uz restēm. Tīrīšanas darbiem vislabāk izmantot universālos līdzekļus - tīru vai destilētu ūdeni, mīkstas birstes, drānas, universālo automašīnu mazgāšanas līdzekli. Ieteicams arī regulāri pārbaudīt restes, vai nav iespējamas ievērojamas plaisas vai lūzumi. Ja tiek pamanīti nopietnāki defekti, ieteicams vecās bampera restes nomainīt pret jaunām. 

Signeda interneta veikalā par ļoti izdevīgu cenu iespējams izvēlēties un iegādāties labas kvalitātes, dažādām automašīnām piemērotas bamperu restes. Mēs esam līderi auto rezerves daļu tirdzniecībā Baltijas valstīs, tāpēc mūsu piedāvājumā atradīsiet gan ierastās, gan tūninga auto virsbūves rezerves daļas. Plašs preču klāsts un to ātrā piegāde palīdz nodrošināt efektīvu klientu apkalpošanu un lieliskas klientu atsauksmes.