LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu kluči disku bremzēm

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU KLUČI DISKU BREMZĒM, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu kluči disku bremzēm

Bremžu kluči disku bremzēm tiek izmantoti, lai apturētu automašīnu. Tie tiek ievietoti bremžu suportā, kas piespiež bremžu klučus vai bremžu diskus un tā aptur automašīnu. Šīs automašīnas daļas ir nepieciešams pastāvīgi pārbaudīt un mainīt. Katru reizi, kad tiek nospiests bremžu pedālis, tiek izmantoti bremžu kluči, kas ietekmē ātru to nolietošanos. Dažas pazīmes, kas norāda uz šo automašīnas daļu nolietošanos:

  • Čirkstoņa – katru reizi, kad nospiežat bremžu pedāli, dzirdama čirkstoņa. Tas ir tāpēc, ka bremžu kluči ir pilnībā nolietojušies un to korpuss berzējas pret metāla bremžu disku, izraisot čirkstoņu.
  • Bremžu kluču biezums ir mazāks par 3 milimetriem – tas norāda, ka detaļas kalpošanas laiks ir beidzies un ir pienācis laiks to nomainīt.
  • Indikācijas spuldzīte panelī – dažās automašīnās uz bremžu klučiem ir sensori, kas, sasniedzot attiecīgu detaļas robežu, paziņo par to panelī.
  • Vibrācija bremzējot – ja bremzējot ir jūtama bremzēšanas pedāļa vibrācija, pagarinās bremzēšanas ceļš, tas var nozīmēt, ka ir nepieciešams mainīt bremžu klučus.

Bremžu kluču nodilums ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila. Priekšējie bremžu kluči ir jāmaina biežāk, jo priekšējiem bremžu klučiem ir lielāka bremžu slodze. Tas, cik kilometrus var nobraukt ar jauniem bremžu klučiem, ir atkarīgs no tā, pa kādiem ceļiem tiek braukts: pa automaģistrālēm – 120 000 km, pa pilsētu – 35 000 km.