LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Akumulatora kaste 

Preces: 25

Akumulatora kaste 

PCR09003AO

Kvalitāte: O

3.6L V6, apakšējā daļa, priekšējais, oriģināls

OEM kodi: 68079473AG |

Akumulatora kaste 

PCR09008A

Kvalitāte: PJ

JEEP COMPASS, 14 -, JEEP PATRIOT, 14 -, zemāks, pamatne

OEM kodi: 5115730AH |
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AKUMULATORA KASTE , vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Akumulatora kaste

Akumulatora kaste ir akumulatora aizsargājoša stiprinājuma detaļa, kas palīdz nodrošināt pieslēgtā akumulatora stabilitāti un aizsardzību pret mehāniskiem triecieniem, netīrumiem vai mitruma uzkrāšanos. Kvalitatīvi un pareizi uzstādīta automašīnas akumulatora kaste palīdz ilgāk uzturēt efektīvu akumulatora darbību. Dažām akumulatoru kastēm ir arī īpašas ventilācijas atveres, kas palīdz labāk atdzesēt akumulatoru un novērst tā pārkaršanu. Akumulatoru kastes parasti ir izgatavotas no speciālas plastmasas, metāla vai plastmasas ar metāla pamatni.

Kā izvēlēties atbilstošu akumulatora kasti?

Ja vēlaties savai automašīnai izvēlēties ideālu akumulatora kasti, vispirms pievērsiet uzmanību savas automašīnas modelim un pašreizējā akumulatora izmēriem. Pareizi izvēlēta akumulatora kaste garantēs akumulatora stabilitāti un nodrošinās atbilstību noteiktajiem standartiem.

Signeda interneta veikalā Jūs jebkurā diennakts laikā varat ērti izvēlēties un pasūtīt atbilstošu akumulatoru kasti savam auto. Mūsu profesionāli darbinieki atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un nodrošinās pēc iespējas ātrāku jūsu pasūtījuma saņemšanu.

Mēs pastāvīgi paplašinām  preču par konkurētspējīgām cenām piedāvājumu, lai pircējs varētu vienuviet iegādāties visas nepieciešamās auto preces un auto detaļas. Šobrīd saviem klientiem piedāvājam vairāk nekā 300 000 unikālu produktu. Ilggadēja darba pieredze un sadarbība ar vairāk nekā 50 ražotājiem un piegādātājiem palīdz nodrošināt nozares līdera pozīcijas visās Baltijas valstīs.