LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Xenon (ksenona) spuldzes

Preces: 40
Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1156

BA15S, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BS1157

BAY15D, 2 gab., Keramikas

Izpārdošana
Cokols

Cokols

BSH1

H1, Keramikas

Izpārdošana
Lukturu kontakts

Lukturu kontakts

LFD001

D3S, spuldzes un bloka savienojums

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas XENON (KSENONA) SPULDZES, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Xenon  spuldzes

Labi lukturi, kvalitatīvas spuldzes ne tikai uzlabo redzamību uz ceļa, bet arī aizsargā visus satiksmes dalībniekus. Spuldzes – viena no daudzajām automašīnas daļām, kas regulāri jāpārbauda un jānomaina īstajā laikā, lai nodrošinātu pilnvērtīgu automašīnas darbību. Tikai tādā gadījumā braucieni būs uzticami, droši un ērti visiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Ksnenona spuldzes visbiežāk ir jāizvēlas pēc lukturu tipa, taču, rodoties neskaidrībām, vienmēr varat vērsties pie menedžeriem, kuri palīdzēs izvēlēties atbilstošo preci. SIGNED atradīsiet visdažādāko automašīnu ksnesona spuldzes. Mums ir:

Kad mainīt ksnenona spuldzes?

Ja, braucot diennakts tumšajā laikā, pamanāt, ka redzamība ir pasliktinājusies, tas nozīmē, ka ir nepieciešams mainīt ksenona spuldzes. Laikam ejot, ksnenona spuldzes zaudē spilgtumu. Ksenona automašīnas spuldzes kalpošanas laiks ir ap 3000 stundām. Izvēloties ksenona spuldzes ir nepieciešams pievērst uzmanību lukturiem. No tiem ir atkarīgs tas, kāda tipa Ksnenona spuldzes ir piemērotas Jūsu automašīnas lukturiem. Tātad, ja jūsu Ksnenona spuldzes zaudē spilgtumu, tās ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk nomainīt. Mūsu interneta katalogā atradīsiet visdažādākās ksenona spuldzes savai automašīnai.