LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Piedziņas sistēma

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PIEDZIŅAS SISTĒMA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Piedziņas sistēma

Piedziņas sistēma nepieciešama labai automašīnas darbībai. Tā ir paredzēta, lai mainītu transportlīdzekļa ātrumu un griezes momentu. Piedziņas sistēma sastāv no pārnesumkārbas un sajūga. Sajūgs – starpposms starp dzinēju un pārnesumkārbu, tas veic svarīgu lomu – nodod automašīnas riteņiem griezes spēku. Lai piedziņas sistēma darbotos kārtīgi, tā nepārtraukti ir jākopj un laikus jāmaina nepieciešamās detaļas. Sniegsim dažus ieteikumus, kā var pagarināt piedziņas sistēmas un to detaļu darbības laiku:

  • Eļļas maiņa. Savlaicīga pārnesumkārbas eļļas maiņa ne tikai paildzina pārnesumkārbas kalpošanas laiku, bet arī braukšanu padara patīkamāku. Pārnesumi pārslēdzas daudz vieglāk, mazāk jūtama (vai vispār nav jūtama) to pārslēgšana.
  • Braukšana ar zemākiem motora apgriezieniem. Nepārtraukta braukšana lielā ātrumā saīsina ne tikai piedziņas sistēmas, bet arī paša dzinēja mūžu.

Tāpēc mūsu internetveikalā atradīsiet visas nepieciešamās automašīnas piedziņas sistēmas detaļas, kas sniegs lielāku braukšanas gandarījumu un neradīs raizes.