LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Eļļas dzesētāja šļūtene

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas EĻĻAS DZESĒTĀJA ŠĻŪTENE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Eļļas dzesētāja šļūtene

Eļļas dzesētāja šļūtene ir būtiska automašīnas dzesēšanas sistēmas sastāvdaļa. Tā pilda svarīgu funkciju, transportējot eļļu starp dzinēju un eļļas dzesētāju. Šī šļūtene palīdz uzturēt eļļu optimālā temperatūrā, nodrošinot efektīvu dzinēja darbību un aizsardzību pret pārkaršanu.

Eļļas dzesētāja šļūtenes parasti izgatavotas no augstas temperatūras un ķimikāliju izturīgas gumijas vai sintētiskiem materiāliem. Tās tiek ražotas, izmantojot modernās formēšanas un stiprināšanas tehnoloģijas, lai nodrošinātu uzticamību un ilgmūžību sarežģītos dzinēja darba apstākļos.

Eļļas dzesētāja šļūtenes parādījās automašīnās līdz ar dzesēšanas sistēmu attīstību. Tās kļuva nepieciešamas, lai efektīvi pārvaldītu dzinēja temperatūru un nodrošinātu ilgstošu dzinēja darbību.

Kļūmes

Visbiežākās eļļas dzesētāja šļūtenes kļūmes ir nolietojums, plaisas vai plīsumi, kas var izraisīt eļļas noplūdi. Tas ne tikai apdraud dzinēja efektivitāti, bet arī var izraisīt bīstamas situācijas, jo eļļa nokļūst uz karstā dzinēja vai ceļa seguma.

Regulāra eļļas dzesētāja šļūteņu pārbaude un nomaiņa ļauj izvairīties no šīm problēmām un nodrošināt, ka dzinēja dzesēšanas sistēma darbojas nevainojami. Tas ir svarīgi ne tikai dzinēja ilgmūžībai, bet arī automašīnas drošībai.