LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja eļļa

Preces: 70
Jaunums
N

HD4T1A

Kvalitāte: PJ

AMB OILS, SAE 30, HD 4T, 1L žoliapjovių tepalas

Jaunums
N
0w-20 motoreļļa

0w-20 motoreļļa

TPVA0W20VE1

Kvalitāte: PJ

VENOL, SP (RC), 0W20, 1L

Jaunums
N
0w-20 motoreļļa

0w-20 motoreļļa

TPVA0W20VE5

Kvalitāte: PJ

VENOL, SP (RC), 0W20, 5L

Jaunums
N
5w-20 motoreļļa

5w-20 motoreļļa

TPVA05W20GV1

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-20, 1L, GOLD

Jaunums
N
5w-20 motoreļļa

5w-20 motoreļļa

TPVA05W20GV5

Kvalitāte: PJ

VENOL, SN, CF, 5W-20, 5L, GOLD

5w-30 motoreļļa

TPVA003A

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30, 5L, 5W30, A3, B4

5w-30 motoreļļa

TPVA003B

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30, 1L, 5W30, A3, B4

5w-30 motoreļļa

TPVA004A

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30 -LongLife, 5L, 5W30, C3

5w-30 motoreļļa

TPVA004B

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30 -LongLife, 1L, 5W30, C3

5w-30 motoreļļa

TPVA008A60

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30, 60L, 5W30, A3, B4

5w-30 motoreļļa

TPVA009A60

Kvalitāte: PJ

ENTECH, SN, CF, 5W-30 -LongLife, 60L, 5W30, C3

Izpārdošana
5w-30 motoreļļa

5w-30 motoreļļa

TPVA011A1

Kvalitāte: PJ

ENTECH, 5W-30, 1L, FORD, Sintētisks, 5W30, A5, B5

5w-30 motoreļļa

TPVA011A5

Kvalitāte: PJ

ENTECH, 5W-30, 5L, FORD, Sintētisks, 5W30, A5, B5

Izpārdošana
5w-30 motoreļļa

5w-30 motoreļļa

TPVA012A4

Kvalitāte: PJ

ENTECH, 5W-30, 4L, Longlife, 5W30

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA EĻĻA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motoreļļa ir svarīga veiksmīga dzinēja sastāvdaļa

Dzinēja eļļa ir ļoti svarīgs eļļošanas šķidrums visai transportlīdzekļa dzinēja sistēmai. Motoreļļa nodrošina regulāru dažādu dzinēja mehānismu eļļošanu. Tas ļauj izvairīties no metāla detaļu pārmērīgas berzes, to pārkaršanas un ātra nodiluma.

Interesanti, ka mūsdienu motoreļļas ļoti atšķiras no pirmajos transportlīdzekļos izmantotās motoreļļas. Pirmajās automašīnās, kas parādījās 19. gadsimta beigās - 20. gadsimta sākumā, dzinēja eļļas vietā tika izmantota vienkārša augu eļļa. Tomēr šis eļļošanas šķidrums nebija pietiekami efektīvs un bieži traucēja darbojoša dzinēja siltuma noņemšanas procesu. Pirmie dzinēji bija daudz mazāk uzticami, darbojās nevienmērīgi un pārāk ātri iztērēja motoreļļu. Tāpēc sākās efektīvāku dzinēja eļļošanas šķidrumu meklējumi.

Pirmās sintētiskās motoreļļas parādījās 20. gadsimta otrajā pusē. To sastāvs bija izstrādājams un uzlabojams ilgu laiku. Līdz ar to sintētiskā motoreļļa garantēja daudz labāku detaļu eļļošanu un labāku dzinēja siltuma absorbciju, tāpēc dzinēju dzīves cikls kļuva garāks un darbs - efektīvāks.

 

Galvenie motoreļļu veidi

Mēs bieži no klientiem, kuri šodien vēlas iegādāties motoreļļu, dzirdam jautājumu "kura motoreļļa ir labākā"? Automašīnu īpašniekiem, kuri vēlas iegādāties motoreļļu, ir noderīgi zināt, ka pastāv 3 galvenie motoreļļas veidi: minerālā (dabiskā) , sintētiskā un daļēji sintētiskā motoreļļa. Zemāk  sniedzam īsu katras motoreļļas veida aprakstu un katra motoreļļas veida galvenās priekšrocības un trūkumus.

Minerāleļļa (dabīga). Šī motoreļļa tiek ražota tikai no dabīgām izejvielām. Bieži vien minerāleļļas ir piemērotas dažādiem standarta automašīnu dzinējiem. Minerāleļļas ir vislētākās un lieliski izmantojamas vecākos auto modeļos, kā arī mazāk "prasīgos" dzinējos. Tomēr ir noderīgi zināt, ka minerāleļļas mēdz sabiezēt un tām ir zemāka efektivitāte, ja automašīnas dzinējs tiek darbināts ar šīm motoreļļām augstā temperatūrā. Tāpat minerāleļļās lietošanas laikā ātrāk veidojas lielāks smērvielu nosēdumu daudzums.

Sintētiskā motoreļļa. Sintētiskās motoreļļas tiek iegūtas specifiskos ķīmiskās sintēzes procesos. Tādā veidā iegūtā motoreļļa ir ārkārtīgi tīra. Sintētiskā motoreļļa labi darbojas augstākā temperatūrā un ir izturīgāka pret nogulsnēm.

Pateicoties iepriekšminētajām pozitīvajām īpašībām, šāda veida motoreļļas bieži izmanto jaunās automašīnās ar jaudīgākiem dzinējiem. Tomēr sintētiskās motoreļļas ir diezgan dārgas salīdzinājumā ar citiem motoreļļas veidiem. Turklāt tās nav piemērotas visiem automašīnu dzinējiem. Problēmas bieži rodas, kad vecākos automobiļos pēc minerāleļļas vai daļēji sintētiskās motoreļļas izmantošanas tiek izvēlēta jauna, 100% sintētiskā motoreļļa.

Daļēji sintētiskā motoreļļa. Daļēji sintētiskā motoreļļa sastāv no minerāleļļu un sintētisko eļļu maisījuma. Tām ir labāka veiktspēja nekā minerāleļļai, taču tās ir lētākas nekā pilnībā sintētiskās motoreļļas. Tāpēc ir dabiski, ka šī iespēja ir ļoti populāra un to var izmantot vairumā izplatīto transportlīdzekļu.

Patiešām, lai arī daļēji sintētiskai motoreļļai ir lieliska saderība ar dažādiem dzinējiem un tā ir pārņēmusi dažādas labas citu veidu motoreļļas īpašības, tai ir arī trūkumi. Salīdzinot ar sintētiskajām motoreļļām, daļēji sintētiskām motoreļļām ir raksturīgs ātrāks motoreļļas "novecošanās" process un tās nav tik efektīvas, izturīgas pret nosēdumu veidošanos.

 

Kādu motoreļļu izvēlēties?

Visbiežāk klienti, kas pērk motoreļļas pirmo reizi vai vēlas jaunai mašīnai izvēlēties augstas kvalitātes motoreļļu, nezina, kādiem kritērijiem ir svarīgi pievērst uzmanību. Pirmkārt, mēs iesakām pievērst uzmanību jūsu dzinēja tipam. Benzīna un dīzeļdzinēju motoreļļām ir dažādas īpašības. Informācija par motoreļļu saderību ar dzinēja tipu parasti ir norādīta uz produkta iepakojuma vai tā detalizētā aprakstā.

Tāpat, izvēloties motoreļļu, iesakām pievērst uzmanību auto dzinēja jaudai. Lielāka darba tilpuma dzinējiem parasti nepieciešama viskozāka motoreļļa. Iesakām pārbaudīt automašīnas ražotāja ieteikumus jūsu automašīnas modeļa motoreļļas maiņas procesam. Padomājiet arī par klimatiskajiem apstākļiem, kādos auto tiks ekspluatēts. Tas ļaus izvēlēties motoreļļu, kas labi darbosies gan augstākā temperatūrā, gan aukstā laikā.

Izvēloties motoreļļu, pircēji saskaras ar unikāliem ciparu un burta "w" saīsinājumiem, kas norāda uz motoreļļas plūstamību un tās izturību pret dažādām temperatūrām. Pirmais cipars pirms burta w norāda motoreļļas salīdzinošo plūstamību pirms dzinēja iesildīšanas. Skaitlis aiz w norāda eļļas plūstamību, kad dzinējs ir karsts. Abos gadījumos, jo mazāks skaitlis, jo labāka plūstamība.

Parasti no temperatūras atkarīgas motoreļļas ekspluatācijas ieteikumi ir norādīti produkta aprakstā. Ja neesat pārliecināts, vai motoreļļa jums ir piemērota, sazinieties ar konsultantiem, kas strādā tirdzniecības vietā vai ir gatavi palīdzēt attālināti.

 

Dzinēja eļļas maiņa

Motoreļļas maiņas biežums lielā mērā ir atkarīgs no dzinēja tehniskā stāvokļa, izvēlētā motoreļļas veida un motoreļļas kvalitātes, braukšanas stila, attāluma un braucienu biežuma. Tātad, lai gan aptuvenās vadlīnijas motoreļļas maiņai ir 15 000-20 000 km, katra situācija ir unikāla. Faktiskais motoreļļas maiņas intervāls var būtiski atšķirties no vidējā.

Pirms motoreļļas maiņas pievērsiet uzmanību iepriekš minētajiem kritērijiem un ražotāja ieteikumiem automašīnai, ar kuru braucat. Regulāri pārbaudiet savu automašīnu profesionālos autoservisos. Tādā veidā Jūs labāk zināsiet sava transportlīdzekļa reālo stāvokli un varēsiet savlaicīgi nomainīt motoreļļu.

Tāpat der atcerēties, ka, mainot motoreļļu, parasti tiek mainīts arī motoreļļas filtrs. Tādā veidā jūs pagarināsiet jaunās motoreļļas kalpošanas laiku, nodrošināsiet efektīvāku nosēdumu un smalko daļiņu filtrēšanas procesu un izvairīsieties no daļu atteicēm, kas saistītas ar sliktu motoreļļas filtrēšanu.

 

Vai ir iespējams sajaukt dažādu veidu motoreļļas?

Mēs neiesakām sajaukt motoreļļas. Tas var radīt ļoti nopietnas problēmas efektīvai dzinēja darbībai un tā ilgmūžībai. Dažādu veidu motoreļļām ir īpašs sastāvs, atšķirīga viskozitāte un dažādas ķīmiskās īpašības. Tāpēc motoreļļu pašsajaukšanās var vismaz samazināt motoreļļas efektivitāti vai (bieži) izraisīt dažādu kļūmju rašanos.

 

Motoreļļas daudzums atbilstoši automašīnai

Automašīnas tehniskajā dokumentācijā parasti ir norādīts, cik daudz motoreļļas jāielej dzinējā, lai nodrošinātu tā vienmērīgu eļļošanu. Šo daudzumu parasti izsaka litros (l) vai kubikcentimetros (cm3). Automašīnas tehniskajā dokumentācijā ir norādīts arī ieteicamais motoreļļas veids, motoreļļas viskozitāte un kvalitāte, kas nepieciešama dzinēja vienmērīgai darbībai.

Motoreļļas papildināšana tiek veikta, kad tiek ievērota šī šķidruma līmeņa pazemināšanās sistēmā, un pilnīga motoreļļas maiņa vēl nav nepieciešama. Motoreļļas līmeni pārbaudiet, ​​izmantojot speciālu mērinstrumentu, kas uzstādīts jūsu automašīnas motoreļļas iepildīšanas nodalījumā. Augšējā atzīme uz mērītāja norāda maksimālo iespējamo motoreļļas līmeni (MAX), apakšējā atzīme norāda uz minimālo nepieciešamo motoreļļas ierobežojumu (MIN). Jaunākās automašīnās motoreļļas līmeni un tā izmaiņas fiksē mūsdienīgi sensori. Informācija par nepieciešamo motoreļļas uzpildīšanu automātiski parādās informācijas panelī.

Iesakām manuāli pārbaudīt motoreļļas līmeni sistēmā vismaz reizi mēnesī (vai ik pēc ~1500 km). Ja vēlaties nodrošināt efektīvu dzinēja un eļļošanas sistēmas darbību un vienmērīgu automašīnas darbību, negaidiet, kamēr motoreļļas līmenis samazināsies zem minimālās robežas, un uzpildiet to agrāk.

Signeda interneta veikalā varat ērti atrast un iegādāties savam auto piemērotas sintētiskās vai daļēji sintētiskās motoreļļas. Pārdodam ne tikai standarta tilpuma (1,2,5 l) motoreļļu tvertnes, bet varam piedāvāt arī lielāka tilpuma (60-200 l) motoreļļu mucas. Mēs sadarbojamies ar daudziem (vairāk nekā 50) autodetaļu un auto preču ražotājiem Eiropā un Āzijā. Tāpēc varam garantēt saviem klientiem plašu motoreļļu klāstu un ārkārtīgi konkurētspējīgas produktu cenas. Mūsu interneta veikalā Jūs atradīsiet motoreļļu produktus no tādiem pazīstamiem auto ķīmijas ražotājiem kā Entech vai Mopar, kas piemēroti dažādām automašīnu markām un modeļiem.