LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Citas dzinēja daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas CITAS DZINĒJA DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Citas dzinēja daļas

Dzinējs ir galvenā automašīnas daļa. Visizplatītākie dzinēji ir benzīna un dīzeļdzinēji. Ja automašīnas dzinējs tiek pareizi uzturēts, tas kalpo ilgāk nekā citas automašīnas detaļas, tāpēc ļoti reti ir nepieciešams nomainīt visu dzinēju. Taču gadās tā, ka sabojājas dažādas dzinēja komplektējošās detaļas. Dzinēja komponenti var sabojāties dažādu iemeslu dēļ, tāpēc ir ļoti svarīgi pēc iespējas ātrāk tos noskaidrot.

Iespējamās bojājuma pazīmes:

  • samazināta jauda,
  • palielināts degvielas patēriņš,
  • no dzinēja atskan dīvainas skaņas,
  • nedarbojas funkcijas,
  • citi dažādi bojājumi.

Tas var signalizēt, ka dzinēja sistēmā ir neatbilstoši strādājoša daļa, kuru ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk nomainīt. Tātad šajā kategorijā atradīsiet dažādu dzinēju daļas. Savai automašīnai atradīsiet dažādus virzuļus, EGR vārstus, dzinēja sistēmas šļaukas un caurules, vārstus un turbīnas. Tās ir svarīgākās dzinēja daļas, kuras plašā sortimentā atradīsiet mūsu interneta katalogā un varēsiet iegādāties.