LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Pusass gultnis (granāta)

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PUSASS GULTNIS (GRANĀTA), vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Pusass gultnis (granāta)

Pusass gultnis (labāk pazīstams kā pusass granāta) ir svarīgs automašīnas balstiekārtas elements, kas darbojas kā savienojošā daļa starp automašīnas riteni un pusasi, un nodrošina vienmērīgu riteņa pusass griešanos. Pusass gultnis parasti ir izgatavots no cieta metāla (parasti no tērauda sakausējumiem), un tā iekšējā apvalkā ir iebūvēti speciāli metāla gultņu elementi. Pēdējie palīdz samazināt berzi starp automašīnas pusasi un tās granātu un tādējādi novērš abu detaļu ātru nodilumu.

Granāta veic arī citas noderīgas funkcijas automašīnas piekares sistēmā. Granāta neļauj automašīnas pusass brīvi kustēties, kamēr automašīna darbojas. Tādā veidā tiek nodrošināta stabila  auto kontrole un riteņa virziena ripināšana pa izvēlēto trajektoriju.

Padomi pusass gultņu apkopei

Kvalitatīvi un pareizi kopti pusass gultņi var efektīvi kalpot 5-10 gadus. Lai izvairītos no dažādām pamanāmākām balstiekārtas kļūmēm un avārijas situācijām, regulāri jāpārbauda pusass gultnis, vai tajā nav sīku plaisu. Ja tiek pamanīti acīmredzamāki defekti, nolietoto gultni nomainiet.

Lai nodrošinātu pusass gultņa izturību, ieteicām izvairīties no vieglā automobiļa braukšanas pa īpaši sliktas kvalitātes ceļiem. Ja tomēr no šāda ceļa seguma nav iespējams izvairīties, ieteicams izvēlēties mazāku auto ātrumu un attiecīgi zemāku pārnesumu. Tādā veidā jūs līdz minimumam samazināsiet ceļa nelīdzenumu radītās slodzes uz balstiekārtas daļām un mehānisko triecienu bojājumus dažādām riteņu mehānisma daļām.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ātri izvēlēties savam auto modelim atbilstošās šasijas detaļas un ērti tās pasūtīt. Mūsu sortiments ir ļoti plašs. No tādām detaļām kā auto pusass un to gultņi līdz amortizatoriem, stabilizatora stieņiem un dažādām piekares buksēm un citām auto detaļām. Mēs piedāvājam preces no vairāk nekā 50 oriģināliem un alternatīviem ražotājiem, tāpēc ikviens pircējs atradīs auto detaļas ar vēlamo kvalitātes un cenas attiecību.