LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bampera josla hromēta

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERA JOSLA HROMĒTA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bampera josla hromēta

Hromēta bampera josla – dekoratīva detaļa, ko parasti novieto uz priekšējā vai aizmugurējā bampera. Hromētas bampera joslas palīdz labāk izcelt automašīnas kontūras un dod transportlīdzeklim greznības un estētiskās pabeigtības sajūtu. Pati bampera josla parasti ir izgatavota no plastmasas vai dažādiem metālu savienojumiem. Hroms tiek uzklāts plānā kārtā uz bampera joslas gan estētisku, gan praktisku iemeslu dēļ. Šim metāla sakausējumam ir lieliska izturība pret koroziju, un, pareizi kopjot, no šī sakausējuma izgatavotās jostas kalpo ļoti ilgi.4

Hromētu joslu apkope

Galvenās šī piederuma priekšrocības ir tādas, ka salīdzinoši lētās hromētās bampera joslas spēj būtiski uzlabot virsbūves estētisko izskatu, turklāt to uzturēšana nav grūta. Pietiek periodiski notīrīt hromētu joslu ar vienkāršu mitru drānu un izvairīties no to saskares ar abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem.

Tiesa, lai arī hromētās bampera joslas ir diezgan izturīgas pret vienkāršiem skrāpējumiem, no tām nevajadzētu gaidīt īpašu izturību. Ja hromētā joslā braukšanas laikā ietriecas ātri lidojošs ceļa akmens vai citi cieti priekšmeti, skrāpējumi vai iespiedumi ir neizbēgami. Taču arī izteiktāku skrāpējumu gadījumā nav nepieciešams nomainīt visu jolsu pret jaunu – vairumā gadījumu šādas un līdzīgas problēmas atrisina vienkārša hroma pārklājuma pulēšana vai tā atjaunošana.

Signeda interneta veikala katalogā var izvēlēties un pasūtīt ļoti dažādiem auto modeļiem piemērotas virsbūves apdares detaļas. Sākot ar priekšējiem un aizmugurējiem bamperiem un to apdari, līdz rūpnīcas un tūninga spoileriem un dažādām līstēm – mūsu produkciju raksturo ārkārtīgi augsta kvalitāte un konkurētspējīgas cenas. Sadarbojamies ar vairāk nekā 50 ražotājiem un piegādātājiem, lai Signeda klienti, apmeklējot e-veikalu, varētu vienuviet atrast visas nepieciešamās auto detaļas un auto preces.