LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzinēja aizsardzība

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZINĒJA AIZSARDZĪBA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas dibena aizsardzība

Automašīnas dibena aizsardzība ir ļoti svarīga detaļa, kas palīdz aizsargāt virsbūves apakšējo daļu un dzinēju no mehānisku triecienu bojājumiem vai rūsēšanas. Tikai pareizi izvēlēta un kvalitatīvi uzstādīta dibena aizsardzība palīdzēs efektīvi aizsargāt svarīgas automašīnas daļas no korozijas. Tāpēc, izvēloties aizsargus, ir svarīgi ņemt vērā to saderību ar jūsu automašīnas modeli, kā arī detaļas kvalitāti un ražotāja reputāciju. Izvēloties ir svarīgi ņemt vērā arī automašīnas marku, modeli, gadu un dzinēja tilpumu. Katrai automašīnai ir atšķirīga dibena aizsardzība, jo tai ir dažādi stiprinājuma punkti.

Transportlīdzekļu apkope nav atdalāma no dažādiem aizsardzības līdzekļiem, kas nodrošina auto detaļu drošību, izturību un kalpošanas laiku. Šī ir viena no galvenajām detaļām, kas spēlē aizsargājošu lomu. Dzinēja dibena aizsargs ir liela plastmasas daļa, kas nosedz visu dzinēja apakšpusi. Ņemot vērā to, ka vieglās automašīnas atvieglo mūsu ikdienu, to apkopei jābūt regulārai. Braucot pa bedrēm, akmeņainiem ceļiem, grants ceļiem, dzinēja apakšējās daļas aizsardzībai ir svarīga funkcija, aizsargājot automašīnas dzinēju. Tas ne tikai pasargā dzinēju no dažādiem gružiem un dubļiem, bet arī tad, kad eļļa plūst no automašīnas dzinēja, tajā sakrājas eļļa un tās mazāk nokļūst uz ceļa virsmas. Tas rada drošākus apstākļus citiem satiksmes dalībniekiem un aizsargā vidi no kaitīgām vielām. Dzinēja apakšējās daļas aizsardzība var būt no plastmasas, tērauda un kausēta pusmetāla. Dzinēja aizsargs ir viegli uzliekams, taču ļoti svarīgi to labi piestiprināt, jo nereti dzinēja aizsargs atdalās, braucot noberžās pret ceļu un galu galā nolūzt.

Auto dibena aizsardzības apkope

Kā no pirmā acu uzmetiena neredzamai automašīnas daļai, dibena aizsardzībai bieži netiek pievērsta pietiekama uzmanība. Nereti tiek mēģināts novērst šo kļūdu pēc tam, kad problēmas jau ir radušās. Tās var būt - auto detaļu vai pat dzinēja korozija, vai arī slikti uzstādītas, deformētas dibena aizsardzības dēļ radušās daļu plaisas un lūzumi. Ja vēlaties no tām izvairīties, ir nepieciešams veltīt laiku un uzmanību automašīnas dibena aizsargu pārbaudei.

Pirmkārt, ieteicams regulāri pārbaudīt automašīnas dibenu, meklējot uz tās virsmas redzamākus bojājumus vai plaisas, rūsas pazīmes. Savlaicīgs remonts vai bojātas rezerves daļas nomaiņa nodrošinās efektīvu automašīnas apakšdaļas aizsardzību. Ja auto pastāvīgi tiek ekspluatēts sliktos laikapstākļos vai brauc pa sliktas kvalitātes ceļiem, ieteicams biežāk parūpēties ne tikai par dibena aizsargu pārbaudi, bet arī biežāk notīrīt uzkrātos netīrumus, sāļus vai citus netīrumus.

Ja redzat, ka pienācis laiks nomainīt veco dibena aizsargu, jaunu rezerves daļu varat izvēlēties un iegādāties, izmantojot Signeda interneta veikala katalogu. Plašā vairāk nekā 300 000 auto preču un auto detaļu izvēle, ērta un ātra piegāde, kā arī pievilcīga cena palīdz mums palikt vienam no populārākajiem auto rezerves daļu pārdevējiem visās Baltijas valstīs.