LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējā bampera stiprinošais elements

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJĀ BAMPERA STIPRINOŠAIS ELEMENTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Priekšējā bampera stiprinošais elements

Priekšējā bampera stiprinošais elements ir salīdzinoši maza detaļa, taču tā lielā mērā veicina automašīnas drošību. Priekšējā bampera stiprinošais elements ir savienots ar bamperi un piestiprināts pie rāmja. Šim nolūkam tiek izmantoti bampera stiprinošie elementi un citi turētāji.

Priekšējā bampera stiprinošo elementu priekšrocības

Biežam auto īpašniekam priekšējā bampera stiprinošais elements var šķist interesanta, taču praktiski nevajadzīga detaļa. Galu galā paši automašīnu bamperi tika radīti, lai absorbētu priekšējos triecienus.

Vēlamies dalīties ar statistiku, kas parāda acīmredzamās priekšrocības, ko sniedz bampera stiprinošie elementi. Saskaņā ar ASV Nacionālās autoceļu satiksmes drošības administrācijas datiem, bampera stiprinošie elementi var samazināt automašīnas priekšējā trieciena bojājumus līdz pat 40 procentiem. Saskaņā ar līdzīgu izmeklējumu, ko veica Eiropas Automobiļu rūpniecības asociācija, priekšējā trieciena bojājumi var būt par 30 procentiem mazāki, ja tirk izmantoti bampera stiprinošie elementi. ASV Apdrošināšanas komisijas zmeklējums atklāja, ka šīs šķietami nenozīmīgās detaļas var samazināt automašīnas frontālās sadursmes apdrošināšanas izmaksas summu līdz pat 20 procentiem. Kļūst skaidrs, ka bampera pastiprinošais elements var būt vērtīgs ieguldījums ne tikai drošības, bet arī iespējamo remonta izmaksu ziņā.

Signeda mājaslapas katalogā Jūs varat ērti izvēlēties savam auto modelim lieliski piemērotos bamperus un to aizsargdetaļas un stiprinošos elementus. Mūsu klāstā jūs atradīsiet ne tikai kvalitatīvus standarta bamperus, bet arī šo detaļu tūnētas versijas un dažādus bamperu stiprinošos elementus, kas palīdzēs labāk aizsargāt gan jūs, gan automašīnu, ar kuru braucat uz ceļa.