LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Landžeroni

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LANDŽERONI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Landžeroni 

Automašīnas landžeroni ir svarīga rāmja konstrukcijas detaļa, kas uzstādīta virsbūves priekšējās detaļas apakšā. Parasti tiek uzstādīti divi landžeroni (kreisais un labais), lai aizsargātu automašīnas pasažierus un dzinēja nodalījumu no frontālās un sānu sadursmes radītiem bojājumiem trieciena laikā.

Galvenā prasība uzstādītajiem landžeroniem ir šīs detaļas izturība, tāpēc rezerves detaļas parasti ir izgatavotas no tērauda vai alumīnija. Šiem materiāliem ir raksturīga izturība pret bojājumiem, ko rada mehāniskas ietekmes, un lieliskas pretkorozijas īpašības. Iegādātie jaunie landžeroni parasti tiek izvēlēti pēc to saderības ar konkrētu auto modeli, to materiāliem, ražotāja reputāciju un detaļai sniegtajām garantijām.

Landžeronu pārbaudes veidi

Landžeronu kā aizsargdetaļas efektivitāti parasti ļoti precīzi pārbauda auto detaļu ražotāji. Lai gan dažas testēšanas metodes un rīki var nedaudz atšķirties, lielākā detaļa landžeronu tiek pārbaudīti,  simulējot frontālo un sānu sadursmi, kas ir visizplatītākais izaicinājums šim drošības komponentam.

Frontālās sadursmes testus bieži veic ar 1,5 t smagu objektu, kura ātrums 64 km/h, kas atbilst vieglā automobiļa,  braucoša ar vidējo ātrumu, parametriem. Šis tests pārbauda lonžeronu spēju izturēt trieciena spēku un saglabāt korpusa strukturālo viengabalainību.

Sānu trieciena testu bieži veic, izmantojot vidēji 1 t. svara objektu, kas atsitas pret landžeronu ar 50 km/h ātrumu. Šis tests labāk noskaidro landžeronu spēju aizsargāt automašīnas pasažierus no trieciena radītajām traumām. Landžeroni, kas ir atbilstoši pārbaudīti un atbilst drošības prasībām, var tikt uzstādīti jaunām automašīnām vai pārdoti kā rezerves detaļas.

Signeda interneta veikala katalogā var atrast visdažādākās strukturālās un aizsargājošās virsbūves detaļas. Sākot ar detaļām un dažādiem montāžas rāmjiem līdz spārniem, dzinēja aizsargiem, bagāžnieka vākiem un durvīm. Virsbūves detaļu konkurētspējīgā cena un ērtā piegāde patīkami pārsteigs daudzus klientus, kuri izvēlējušies mūsu pakalpojumus.