LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Zobsiksnas komplekts ar ūdens sūkni

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ZOBSIKSNAS KOMPLEKTS AR ŪDENS SŪKNI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Zobsiksnas komplekts ar ūdens sūkni

Automobiļi ir sarežģīti tehniski ierīces, kas prasa pastāvīgu apkopi un augstas kvalitātes daļas. Viens no svarīgākajiem elementiem ir sadalejoslas komplekts ar ūdens sūkni. Šis komplekts veic būtiskas funkcijas automobilī, nodrošinot efektīvu dzinēja darbību.

Automobiļa sadalejosla tiek izgatavota no izturīgiem materiāliem, piemēram, gumijas vai sintētiskām šķiedrām, un ir nepieciešama dzinēja darbībai. Tā nodrošina, ka dzinēja vārsti atveras un aizveras pareizajā laikā, tādējādi nodrošinot efektīvu degvielas sadegšanu un dzinēja darbību. Ūdens sūknis, kas bieži ir iekļauts sadalejoslas komplektā, atbild par dzesēšanas šķidruma cirkulāciju dzinējā, tādējādi novēršot pārkaršanu.

Šis sistēma automobiļos parādījās 20. gadsimtā un kopš tā laika ir kļuvusi par būtisku dzinēja darbībai. Katram automašīnas īpašniekam ir jāzina, ka sadalejoslas komplekts ar ūdens sūkni prasa regulāru apkopi un maiņu.

Kļūdas

Iespējamie defekti un bojājumi ir nopietni. Ja sadalejosla pārplīst vai nodilst, tas var izraisīt nopietnas dzinēja bojājumus, pat tā pilnīgu bojājumu. Bojāts ūdens sūknis var izraisīt dzinēja pārkaršanu, kas arī var būt iemesls lielām remonta izmaksām.

Tāpēc ir jāievēro ražotāja norādījumi par sadalejoslas komplekta ar ūdens sūkni apkopi un maiņu. Tas palīdzēs novērst negaidītas problēmas un nodrošināt automašīnas uzticamību un ilgmūžību.