LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Universālie lukturi

Preces: 40
Izpārdošana
Universālais lukturis

Universālais lukturis

ZUN2020

Kvalitāte: PJ

Led, ECE, oranža, Sarkans

Izpārdošana
Universālais lukturis

Universālais lukturis

ZUN2042

Kvalitāte: PJ

60x110mm, numura apgaismojums, ECE

Izpārdošana
Universālais lukturis

Universālais lukturis

ZUN2045

Kvalitāte: PJ

26x74mm, aizmugure, ECE, dzeltens, Sarkans

Izpārdošana
Universālais lukturis

Universālais lukturis

ZUN2059

Kvalitāte: PJ

40x75mm, Led, numura apgaismojums, ECE

Universālais miglas lukturis

ZUN2002

Kvalitāte: PJ

(E), atbulinės eigos žibintas, 12 / 24V / 115/50/68

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas UNIVERSĀLIE LUKTURI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Universālie automašīnu lukturi 

Viena no svarīgākajām lietām uz ceļa – tā redzamība, jo īpaši tad, ja to apgrūtina laikapstākļi vai diennakts tumšajā laikā, braucot pa neapgaismotu ceļu. Universālie lukturi ir lietderīgi, jo ir ekonomiski, mazāk noslogo ģeneratoru, samazina degvielas patēriņu.

Universālie automašīnu lukturi – papildus lukturi, kas ir paredzēti redzamības uzlabošanai vai tam, lai labāk pievērstu no aizmugures braucošo autovadītāju uzmanību.

Universālie lukturi var tikt lietoti arī kā atpakaļgaitas lukturu alternatīva.

Universālie automašīnas lukturi ir 3 veidu:

  • aizmugurējie;
  • priekšējie;
  • gabarīta.

Kā kopt universālos lukturus?

  • Lukturu stiklam ir jābūt tīram, jo pat neliela netīrumu daudzuma dēļ apgaismojums var pasliktināties. Tīrīšanai varat izmantot speciālos ķīmiskos materiālus un tīru lupatiņu, kam ir jābūt pēc iespējas mīkstākai, citādi pastāv risks sabojāt virsējo lakas pārklājumu.
  • Ja lukturu iekšpuse raso, obligāti pārbaudiet to hermētiskumu, bet to vislabāk ir izdarīt pie meistara.