LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizdedzes svece

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZDEDZES SVECE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizdedzes svece

Automašīnas aizdedzes sveces – detaļas, kas aizdedzina degvielu dzinējā. Galvenais aizdedzes sveču elements – elektrods. Dzirksteles temperatūra var sasniegt vairākus tūkstošus Kelvīnu, tāpēc degvielas un gaisa maisījums sadeg acumirklī. Atkarībā no elektroda materiāla ir vairāku veidu aizdedzes sveces: vara – kalpo ap 15 000–20 000 km; niķelētas – efektīvi darbojas līdz 30 000 km; sudraba – izceļas ar lielisku siltuma vadītspēju. To darbības ilgums – ap 30 000 km; irīdija – var kalpot līdz 60 000–120 000 km. Tās palīdz samazināt degvielas patēriņu un kaitīgo izmešu daudzumu. Platīns – izturīgs pret koroziju un eroziju. Tādas sveces nodrošina optimālu degvielas un gaisa maisījuma sadegšanu. To darba ilgums ir līdz 100 000 km.

Rekomendācijas

Ja vēlaties, lai jūsu aizdedzes sveces darbotos ilgi un efektīvi, uzpildiet degvielas tvertni tikai apstiprinātās degvielas uzpildes stacijās. Nekvalitatīva degviela satur daudz piemaisījumu. Savlaicīgi nomainiet motora eļļu. Neignorējiet arī gaisa filtra maiņas intervālus. Vienmēr pārliecinieties, ka motors un tā sastāvdaļas darbojas pareizi. Regulāri pārbaudiet un regulējiet zobsiksnas spriegojumu, lai novērstu dzinēja vārstu darbības traucējumus. Laiku pa laikam iztīriet degvielas iesmidzinātājus. Uzstādot automašīnas aizdedzes sveces, rūpīgi iztīriet aizdedzes sveču iedobes.

Bojājumu pazīmes

Daudzos gadījumos, pat ja bojāta ir tikai viena detaļa, motors smagi strādā, bet tā darbība kļūst nestabila. Tas visvairāk izpaužas, kad dzinējs ir iedarbināts auksts. Var arī ievērojami palielināties degvielas patēriņš un samazināties dzinēja jauda. Tas izraisa pārāk lēnu automašīnas paātrinājumu. Ja ārā ir auksts, dzinēju ir grūtāk iedarbināt. Uz paneļa var iedegties brīdinājuma lampiņa „Check Engine”. Biežākie šādu dzinēja bojājumu cēloņi ir kvēpu un oglekļa nogulsnes uz elektrodiem. Tie kavē strāvas plūsmu un dzirksteļu veidošanos. Dažreiz problēmas rada izkusuši elektrodi, saplaisājuši izolatori vai bojāti savienojumi.