LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Salona gaisa filtrs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SALONA GAISA FILTRS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Salona gaisa filtrs

Automašīnas salona gaisa filtrs noņem netīrumus, putekļus un citus piemaisījumus, kas caur gaisu nonāk automašīnas salonā. Tas ir kondicionēšanas, dzesēšanas un apsildes daļa.

Salona gaisa filtri mēdz būt:

  • mehāniskie,
  • absorbcijas,
  • kombinētie.

Kādas problēmas rodas laikus nenomainot salona gaisa filtru?

Aizsprostojušies gaisa filtri pasliktina gaisa iekļūšanu automašīnas salonā, kā arī negatīvi iedarbojas uz salona sildītāja, kondicioniera darbu. Vēl lielāka aizsērējuša filtra problēma – uz salona gaisa filtra var sākt krāties pelējums un baktērijas, kuras jūs ieelposiet, vadot automašīnu. Salona gaisa filtrs aiztur putekļus, smiltis, lapas un zāli. Salona gaisa filtra vieta visbiežāk ir norādīta automašīnas īpašnieka rokasgrāmatā.

Salona gaisa filtrs parasti ir ievietots plastmasas rāmī. Visbiežāk tas ir divslāņu pilnveidots papīrs, taču ir pieejami arī filtri ar vairāk nekā vienu slāni. Rekomendējams salona gaisa filtru mainīt ik pēc 24–48 tūkstošiem kilometru, bet vienmēr ir ieteicams ņemt vērā automašīnas ekspluatēšanas apstākļus (bieža braukšana pa neasfaltētiem u. c. ceļiem), un individuāli izvēlēties maiņas termiņu.