LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Lukturu apakšējais blīvējums

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LUKTURU APAKŠĒJAIS BLĪVĒJUMS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Lukturu apakšējais blīvējums 

Lukturu apakšējais blīvējums ir dekoratīva luktura apdares detaļa, kas piešķir unikalitāti un estētisku pievilcību  auto izskatam un palīdz izcelt automašīnas lukturu detaļas. Lai gan lukturu apakšējā blīvējuma galvenā funkcija ir dekoratīva, daži no šīm blīvējumiem var nedaudz pasargāt automašīnas lukturus un to sastāvdaļas no dažādām skrāpējumiem vai rūsas problēmām.

Lukturu apakšējos blīvējumus sāka ražot pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Pirmais auto, kurā izmantoti šie elementi, ir amerikāņu Chevrolet „Bel Air“ modelis, kas auto vēsturē ierakstīts ar zelta burtiem. Pirmie lukturu apakšējie blīvējumi bija ražojami no plastmasas. Vēlāk šīs estētiskā dizaina detaļas sāka izmantot arī citi autoražotāji. Uzlabojās gan detaļu izskats, gan to ražošanas īpašības. Tiek ražoti ne tikai plastmasas, bet arī dažādas metāla (arī hromēti) lukturu apakšējie blīvējumi.

Ir vērts atzīmēt, ka lukturu apakšējais blīvējums bieži tiek sajaukts ar citu, pilnīgi atsevišķu detaļu - luktura blīvējuma lenti. Lukturu blīvējuma lentes mērķis ir atspoguļots pašā nosaukumā. Luktura pareizai darbībai tās korpusam jābūt noslēgtam un izturīgam pret ūdeni, mitrumu un no ārpuses uzkrātiem netīrumiem. Blīvlentes, kas parasti izgatavotas no speciālas gumijas, palīdz nodrošināt hermētiskumu un kvalitatīvu izolāciju no mitruma.

Signeda interneta veikalā klientiem piedāvājam ne tikai estētiskas un aizsargājošas lukturu detaļas (lukturu apakšējos blīvējumus, vāciņus, korpusus), bet arī kvalitatīvus lukturus no oriģināliem un alternatīviem ražotājiem. Signedas auto detaļu un auto preču katalogs šobrīd sastāv no vairāk nekā 300 000 unikālu preču vienībām, tāpēc mūsu e-veikala pircēji, kas apmeklē Signeda veikalu, garantēti atradīs preces, kas atbilst vēlamajai cenas un kvalitātes attiecībai.