LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kardāns

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Kardāns
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KARDĀNS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Kardāns

Ja automašīna negaidīti salūzt un nepieciešama kardāna daļu nomaiņa, Signeda.lt interneta veikalā Jūs atradīsiet plašu detaļu izvēli par labām cenām. Mainot šīs auto detaļas, ir svarīgi zināt, kas ir kardāns un kādas ir tā detaļu nodiluma pazīmes.


Kardāns: kas tas ir?

Kardāns ir automašīnas daļa, kuras mērķis ir pārnest rotācijas enerģiju uz asīm, kas atrodas dažādās plaknēs.


Kardāna daļas

Atkarībā no automašīnas markas un modeļa kardāna daļas ir atšķirīgas. Galvenās kardānu daļas ir šādas:

  • kardānvārpsta;
  • priekšējais sajūgs;
  • aizmugurējais atloks;
  • kardāna savienojumi


Kādas ir kardāna un tā daļu bojājuma pazīmes?

Vismaz vairākas pazīmes var liecināt par kardāna bojājumu.

Kad kardāna daļas nolietojas, no automašīnas apakšas ir dzirdams troksnis. Parasti klaudzēšana. Tas izklausās pēc metāla skaņas. Bieži vien šīs skaņas izraisa nodiluši savienojuma punkti. Šī kļūme var izraisīt arī degošas smērvielas smaku, jo starp daļām rodas berze.

Nodilušas kardāna daļas var izraisīt vibrāciju. Vibrācija parasti ir jūtama taisni braucot ar lielāku ātrumu.

Dažreiz automašīna var zaudēt saķeri nodilušo kardāna  daļu dēļ. Ja pamanāt, ka automašīna vairs nebrauc vai nepaātrinās tik vienmērīgi kā iepriekš, visticamāk, jums būs jānomaina kardāna daļas.

Lielu kardānu detaļu izvēli varat atrast Signeda.lt interneta veikalā, kur iespējams iegādāties auto detaļas lētāk.