LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Virzulis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas VIRZULIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automobiļa virzulis

Automobiļa virzulis ir viena no galvenajām dzinēja sastāvdaļām, kas atbildīga par dzinēja darbības un jaudas pārneses efektivitāti.

Virzulis pārvērš degšanas procesā radīto enerģiju mehāniskā kustībā, griežot kloķvārpstu un darbinot automobili.

Bez šiem svarīgajiem komponentiem mūsdienu automobiļa dzinēja darbība nebūtu iespējama. Automobiļu virzuļi parasti tiek izgatavoti no viegliem metāliem, piemēram, alumīnija, lai samazinātu svaru un palielinātu efektivitāti.

Tie parādījās līdz ar pirmajiem dzinējiem un tiek nepārtraukti pilnveidoti, lai atbilstu augstajiem mūsdienu automobiļu standartiem.

Kļūmes

Visbiežākās kļūmes ir saistītas ar nolietošanos, kas var izraisīt samazinātu dzinēja efektivitāti un jaudas zudumu.

Nepareiza eļļošanas sistēma var izraisīt pārmērīgu berzi un temperatūras pieaugumu, kas var radīt virzuļa vai dzinēja bojājumus. Turklāt nepareiza degvielas un gaisa maisījuma proporcija var izraisīt pārlieku intensīvu degšanu, kas arī var bojāt virzuļus.

Regulāra tehniskā apkope un pareiza automašīnas lietošana ir būtiska, lai izvairītos no šīm problēmām un nodrošinātu ilgtermiņa dzinēja darbību.