LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Loga pacēlājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LOGA PACĒLĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Loga pacēlājs

Loga pacēlājs – mehānisms, kas paredzēts automašīnas sānu logu pacelšanai un nolaišanai.

Loga pacēlāju tipi:

  • Manuālie – vadāmi, griežot uz durvīm samontēto rokturi. Šobrīd šāda tipa loga pacēlāji tiek reti izmantoti, bet, ja tos izmanto, tad visbiežāk aizmugurējiem logiem. Tie ir uzticami, nav nepieciešami nekādi barošanas avoti.
  • Elektriskie – ieslēdzami nospiežot pogu, kas ir uz elkoņa balsta vai iekārtu paneļa. Tādu loga pacēlājus ir ērtāk izmantot, jo sniedz papildus funkciju. Piemēram, tie ļauj automātiski aizvērt logus.

Loga pacēlāju tipi:

  • Stiepļu – ļoti izplatīti, strādā klusi. Reizēm tos ir nepieciešams paregulēt ar trosi. Tie ir arī viegli remontējami.
  • Šķēru – izturīgi un viegli montējami, taču loga pacelšanas ātrums var būt nelīdzens.

Lietošanas ieteikumi

Ievērojiet vienkāršus noteikumus, lai logu pacēlāji un regulatori kalpotu ilgāk. Nepielietojiet papildu spēku mehānisma pogai vai rokturim. Aizverot logus, pārbaudiet, vai logu aizvēršanai netraucē svešķermeņi. Tas palīdzēs novērst ierīces darbības traucējumus. Lai nodrošinātu pareizu troses mehānisma darbību, laiku pa laikam noregulējiet trosi. Turklāt ir vēlams tīrīt un ieeļļot ierīces saskares elementus ar īpašu instrumentu.

Bojājuma pazīmes

Daudzi elektrisko logu vadības mehānisma bojājumi ir saistīti ar elektroinstalācijas vai elektronisko ierīču darbības traucējumiem. Ja neviens no logiem nedarbojas, pārbaudiet drošinātāju – iespējams, ir sabojājies relejs. Ja logu pacēlāji neieslēdzas ar uz durvīm esošajām pogām, bet tos var ieslēgt no galvenās iekārtas, kas atrodas autovadītāja durvīs, ir jāpārbauda pogas un tās barojošie vadi. Pretējā gadījumā, ja mehānismus nav iespējams ieslēgt no pamatbloka, iespējams, ir sabojājusies pati ierīce. Ja, ieslēdzot loga pacēlāju, dzirdat klikšķus, bet nedzirdat motora skaņu, tas nozīmē, ka iekārta ir sabojājusies. Ja motors darbojas, bet logs paceļas trokšņojot, vai nepaceļas nemaz, iespējams, ir nolietojušies zobrati, pārtrūcis vads vai ir netīras vadotnes. Ja logs neapstājas noteiktā pozīcijā, iespējams, ir salūzusi bremžu atspere. Manuālo logu pacēlāju trose var pārtrūkt, un, ja tā pārtrūkst, logs netiek pacelts.

Bojājuma iemesls

Laika gaitā plastmasas zobratiņi nolietojas un tie ir jānomaina. Vadotnes iestrēgst, ja uz tām uzkrājas netīrumi. Logs pavirzās, bet visa sistēma tiek pakļauta paaugstinātai slodzei vadotņu pārvietošanās dēļ, kas var izraisīt stieples pārrāvumu vai izstiepšanos, priekšlaicīgu zobratu nodilumu vai elektromotora pārdegšanu. Slikti kontakti var izraisīt vadu kušanu. Ieraduma dēļ pārāk ilgi spiest pogu tā var sabojāties.