LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizdedzes pastiprinātāja vadības bloks

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZDEDZES PASTIPRINĀTĀJA VADĪBAS BLOKS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automobiļa aizdedzes vadības modulis (Aizdedzes pastiprinātāja vadības bloks)

Aizdedzes vadības modulis ir būtiska jebkura mūsdienu automašīnu dzinēja vadības sistēmas daļa. Šis modulis ir atbildīgs par degvielas un gaisa maisījuma aizdedzi dzinēja cilindros, nodrošinot dzinēja efektivitāti un stabilitāti.

Aizdedzes vadības modulis parasti tiek izgatavots no augstas kvalitātes elektroniskajiem komponentiem un mikroshēmām. Ražošanas procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta izturībai pret dažādiem vides apstākļiem, piemēram, augstai temperatūrai un mitrumam. Tas nodrošina, ka modulis var uzticami darboties jebkādos ekspluatācijas apstākļos.

Aizdedzes vadības moduļi automašīnās tika masveidā ieviesti ap 1970. gadu, kad tika ieviestas elektroniskās dzinēja vadības sistēmas. Šī jauninājuma rezultātā būtiski uzlabojās dzinēja darbība, samazinājās degvielas patēriņš un emisiju apjoms.


Bojājumi

Visbiežāk sastopamie aizdedzes vadības moduļa bojājumi ietver elektronisko komponentu bojājumus, kas saistīti ar augstu temperatūru vai mitrumu, un saziņas traucējumiem starp moduli un citām automašīnas sistēmām. Bojājumi var izraisīt dzinēja nestabilitāti, slikto degvielas patēriņa efektivitāti vai pat pilnīgu dzinēja apstāšanos.