LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Autoķīmija

Preces: 44

Antifrīzs

ANTIFREDAR1L

''EDA'' sarkans, G12, 1L , -37 C Dzesēšanas šķidrums

Antifrīzs

ANTIFREDAR5L

''EDA'' sarkans, G12, 5L , -37 C Dzesēšanas šķidrums

Jaunums
N
Dzinēja mazgāšanas līdzeklis

Dzinēja mazgāšanas līdzeklis

TVP01750AM

Kvalitāte: PJ

A.M.G dzinēja tīrīšanas līdzeklis ''SUPER ACTIVE'' 750ml, VENOL

Jaunums
N
Katalizatora tīrītājs

Katalizatora tīrītājs

KV001AV

Kvalitāte: PJ

A.M.G katalizatoru tīrītājs ''DPF CAT CLEANER''. 250 ml, VENOL

Jaunums
N
Kukaiņu tīrīšanas līdzeklis

Kukaiņu tīrīšanas līdzeklis

VBZV0750V

Kvalitāte: PJ

Vabzdžių šalinimo priemonė “AMG INSECT REMOVER”, 750ML

Ledus šķīdinātājs

T.ledotirp.0,5L

Kvalitāte: PJ

DAC, ledo tirpiklis ''DAC Ice Breaker'' stiklui ir veidrodžiams (-96°)

Ledus šķīdinātājs

TL01750AV

Kvalitāte: PJ

VENOL, A.M.G Logu atledošanas līdzeklis, 750 ml

Logu tīrīšanas līdzeklis

T.Sk.DAC.Lan.4L

''DAC'', 4 litri, aizsardzība pret pārkaļķošanos, Pilnībā noņem netīrumus, piemērots vēdekļveida sprauslām, vasaras

Logu tīrīšanas līdzeklis

T.skyst.-25.5L

ziemas automašīnu vējstiklu mazgāšanas šķīdums bez smaržas, logu šķidrums -25C, 5 litri

Jaunums
N
Tīrīšanas līdzeklis

Tīrīšanas līdzeklis

TSV01750AM

A.M.G Auto logu tīrītājs ''SUPER ACTIVE'', 750ml

Jaunums
N
Antifrīzs

Antifrīzs

ANTIFRXLC20L

ANTIFREEZE XLC, G12 ++, -37c, 20L, sarkans

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTOĶĪMIJA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto ķīmija profesionālai un ikdienas lietošanai

Auto ķīmija tiek izmantota kvalitatīvai un profesionālai auto kopšanai un tā kalpošanas laika pagarināšanai. Izmantojot kvalitatīvu autoķīmiju, jūs varat aizmirst par netīrumiem un sliktu smaku, jūsu automašīna vienmēr būs tīra un patīkami smaržos.

Izvēlieties šos līdzekļus saprātīgi. Ja tas ir stikls, āda, metāls, hromēta virsma vai plastmasa, pārliecinieties, ka produkts ir paredzēts šāda veida virsmu tīrīšanai un rūpīgi izlasiet ražotāja norādījumus par produkta sagatavošanu lietošanai.


Kādus autoķīmijas līdzekļus izvēlēties?

Dzesēšanas šķidrumi atdzesē dzinēju un pagarina tā kalpošanas laiku, kā arī aizsargā pret rūsēšanu.

Destilēts ūdens ir noderīgs, lai nodrošinātu automašīnas virsbūves tīrību un vienmērīgu akumulatora darbību.

Auto logu tīrīšanas šķidrums lieliski noņem netīrumus un mīkstina logu slotiņu gumiju.

Gultņu hermētiķi palīdzēs veikt nelielus remontdarbus.

Šobrīd veikalā Signeda iespējams izvēlēties no vairāk nekā 300 000 dažādu preču. Lielu daļu no tiem veido dažādas auto detaļas, taču arī auto ķīmijas piedāvājums ir ārkārtīgi plašs. Jūs varat ērti izvēlēties un iegādāties preces gan mūsu interneta veikalā, gan kādā no Signedas fiziskajiem veikaliem, kas atrodas lielākajā daļā Lietuvas pilsētu. Lai Jūs viegli un ātri uzzinātu par mūsu piedāvātajiem autoķīmijas produktiem un automašīnu kopšanaslīdzekļiem, šo produktu piedāvājumu esam sadalījuši vairākās galvenajās kategorijās


Auto tīrīšanas līdzekļi

Signeda interneta veikalā atrodami visdažādākie auto salona un eksterjera tīrīšanas un kopšanas līdzekļi. Parasti šādas autoķīmijas mērķis ir ļoti specifisks. Lietošanas metodes un mērķis ir norādītas preces aprakstā. Automašīnu ārpuses tīrīšanai un mazgāšanai pircēji bieži izvēlas tādus produktus kā logu tīrīšanas līdzeklis, auto šampūns, laka pulēšanai, stiklu tīrīšanas līdzeklis, plastmasas virsbūves daļu atjaunošanas līdzeklis. Signedas interneta veikalā mūsu pircēji par izdevīgu cenu var atrast ķimikālijas automazgātavām un citas profesionālas auto ķīmijas. Atgādinām, ka, izvēloties ārējās tīrīšanas līdzekļus, ir svarīgi ņemt vērā Jūsu auto stāvokli, tā unikālās īpašības un specifikācijas, kā arī tīrīšanas līdzekļu ražotāja norādījumus un ieteikumus.

Starp līdzekļiem automašīnas salona tīrīšanai var atrast tādas preces kā universālie salona tīrīšanas līdzekļi, kā arī auto ķīmija tekstilizstrādājumiem vai ādai. Pirms salona tīrīšanas darba uzsākšanas iesakām pārliecināties, vai izvēlētais līdzeklis ir piemērots tīrāmajai virsmai un vai esat pienācīgi pasargāts no šī līdzekļa iespējamās negatīvās ietekmes uz Jūsu veselību.

Auto ekspluatācijai paredzētas ķīmijas preces. Auto ekspluatācijai paredzēti autoķīmiskie produkti ietver līdzekļus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu automašīnas dzinēja sistēmas darbību. Šādi produkti ir automašīnu eļļas, antifrīzs, destilēts ūdens un līdzīgi produkti.

Motoreļļas. Automobiļu smērvielas vai motoreļļas galvenais mērķis ir samazināt berzi starp dzinēja daļām un tādējādi nodrošināt pareizu dzinēja sistēmas eļļošanu un tās vienmērīgu darbību. Signedas interneta veikalā var atrast plašu sintētisko un pussintētisko smērvielu klāstu.  Cenšamies, lai klients, kurš mūs apmeklē, atrastu visu nepieciešamo savai automašīnai. Automobiļu motoreļļas nav izņēmums. Jūs varat izvēlēties no plaša benzīna un dīzeļa dzinējiem piemērotu motoreļļu klāsta, kas vislabāk atbilst jūsu automašīnas ekspluatācijas apstākļiem un tehniskajām īpašībām.

Antifrīzs. Automašīnā esošais antifrīza šķidrums veic arī svarīgu motora dzesēšanas funkciju. Izvēloties antifrīzu, galvenais kritērijs ir viens - šķidruma aizsalšanas temperatūra. Mūsu sortimentā atradīsiet daudzas Latvijas (vai pat skarbākiem) klimatiskajiem apstākļiem pielāgotas antifrīzu iespējas. Tāpat vērts pieminēt, ka saviem klientiem piedāvājam antifrīzu produktus, kas izgatavoti uz neorganisko, organisko un hibrīdskābju tehnoloģiskā pamata.

Destilēts ūdens. Destilēts ūdens var tikt izmantots kā auto dzesēšanas šķidrums kombinācijā ar antifrīzu. Ir vērts atcerēties, ka, atšķaidot antifrīzu ar šo ūdeni, iegūtā šķidruma aizsalšanas temperatūra (atkarībā no atšķaidījuma līmeņa) būs augstāka par 100% tīru antifrīza šķidrumu. Destilēts ūdens var tikt izmantots arī akumulatora elektrolīta uzpildīšanai un dažādiem automašīnu tīrīšanas darbiem. Plašā šī šķidruma izmantošana padara to par ārkārtīgi populāru Signeda  e-veikala preci.

 

Kā droši lietot automašīnu ķimikālijas?

Ļoti svarīgs padoms drošai autoķīmisko produktu lietošanai, pirmkārt, ir to pareiza izvēle. Izvēloties autoķīmijas produktus konkrētiem darbiem, ņemiet vērā produkta sastāvu un kvalitāti. Tāpat ļoti svarīgi ir lietot aizsarglīdzekļus un ievērot produktu lietošanas noteikumus. Lai pareizi sagatavotos un izvairītos no traumām autoķīmisko līdzekļu lietošanas laikā, pirms lietošanas izlasiet un ievērojiet ražotāja norādījumus un ieteikumus. Ja norādīts, tīrot vai veicot citus darbus, valkājiet sejas, roku, acu vai citus ķermeņa aizsarglīdzekļus.

Izvēloties auto ķīmijas preces savam auto, iesakām ņemt vērā ne tikai cenas, bet arī kvalitātes kritērijus. Visi Signedas pārdotie produkti ir augstas kvalitātes un sertificēti.

Signeda interneta veikalā Jūs varat ātri un ērti izvēlēties dažādu ražotāju kvalitatīvus autoķīmijas produktus par īpaši pievilcīgām cenām. No parastā logu mazgāšanas šķidruma līdz automašīnu smērvielām, no universālā tīrīšanas līdzekļa līdz atledošanas līdzeklim. Preču klāsts ir plašs, tāpēc esam pārliecināti, ka izvēlētie auto kopšanas līdzekļi iepriecinās ar savu efektivitāti.