LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizsardzība zem bampera

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZSARDZĪBA ZEM BAMPERA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizsardzība zem bampera

Aizsardzība zem bampera - automašīnas virsbūves detaļa, kas aizsargā priekšējo vai aizmugurējo bamperi no akmeņiem un ceļa dubļiem, kas no riteņu apakšas ietriecas virsbūvē. Izvēloties aizsardzību zem bampera savam auto, svarīgi izvērtēt gan tā ražošanas materiālu īpašības, gan detaļas saderību ar Jūsu auto modeli. Protams, svarīgs kritērijs ir arī aizsardzības cena, taču iesakām izvērtēt ne tikai cenas, bet arī detaļas kvalitāti.

Aizsardzība zem bampera parasti ir izgatavota no izturīgas plastmasas vai metāla sakausējuma. Metāla aizsardzība tiek uzskatīta par spēcīgāko un ārkārtīgi izturīgu pret dažādiem triecieniem, taču tā ir arī daudz smagāka un tāpēc var negatīvi ietekmēt automašīnas aerodinamiskās īpašības. Plastmasas aizsardzība ir vieglāka, elastīgāka un vairāk aerodinamiska, taču tām ir arī mazāka izturība pret stipriem triecieniem.

Aizsardzības zem bampera pārbaude

Pirms laišanas tirgū gan priekšējā, gan aizmugurējā aizsardzība zem bampera ir jāpārbauda attiecībā pret dažādiem veiktspējas un vides izturības standartiem. Piemēram, autoražotājs "Ford" testē aizsardzību zem bampera, veicot dažādus testus, tostarp statiskā un dinamiskā spēka testus.

Statiskā  spēka pārbaudes laikā īpaši lēni kustoša testa ierīce iespiežas ar 10 000 N lielu spēku stāvošas automašīnas aizsardzībā zem bampera ar spēku, kas līdzvērtīgs aptuveni 1000 kg. Dinamiskā spēka testa laikā izmantojamā testēšanas ierīce bamperī met 7,5 kg svara objektu ar ātrumu 25 km/h. Tiek radīta tāda testēšanas vide, kurā izaicinājumus izturējusī aizsardzība zem bampera droši pasargās vadītāju reālu izaicinājumu gadījumā.

Signeda interneta veikalā varat ātri un ērti izvēlēties dažādu auto marku (Audi, Ford, Mercedes un citiem) modeļiem piemērotus aizsardzību zem bampera. Mēs piedāvājam ne tikai izcilu detaļu kvalitāti no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem, bet arī labu cenu un ātru un drošu pirkumu piegādi.