LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Sajūga kompresijas plāksne

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SAJŪGA KOMPRESIJAS PLĀKSNE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Sajūga kompresijas plāksne

Tas ir svarīgs automašīnas saķeres sistēmas elements, kas atbildīgs par dzinēja jaudas nodošanu ātrumkārbai un tālāk pie vadāmajiem riteņiem. Tas veido vienu no trim galvenajiem saķeres komponentiem kopā ar saķeres disku un izspiedējgultni. Saķeres spiediena diska funkcija ir saspiest saķeres disku. Kad vadītājs nospiež saķeri, spiediena disks atbrīvo disku, ļaujot dzinējam brīvi griezties neatkarīgi no ātrumkārbas, kas ļauj mainīt ātrumus bez jebkādām traucējumiem.

Bojājumi

Bojājumi šajā sistēmā var izpausties dažādos veidos. Visbiežāk sastopamie saķeres spiediena diska bojājumi ir tā nolietojums, kas var izraisīt nepietiekamu spiedienu uz saķeres disku un zaudēt jaudas pārraides efektivitāti. Arī spēcīga vibrācija vai „saķeres trūkšana” norāda, ka spiediena disks ir izliekts vai tā atsperes ir bojātas. Vēl viena bieža problēma ir pārkaršana, kas var rasties nepareizu braukšanas paradumu dēļ, piemēram, ilgstoši turējot kāju uz saķeres pedāla vai braucot ar lielu apgriezienu skaitu. Šādā gadījumā spiediena disks var deformēties, kas var traucēt normālu saķeres darbību un pat izraisīt tās pilnīgu nodilumu.

Ir svarīgi pareizi uzturēt šo saķeres daļu, regulāri pārbaudīt tās stāvokli un laicīgi veikt nomaiņu, lai izvairītos no dārgiem remontdarbiem un nodrošinātu automašīnas vienmērīgu darbību.