LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

0w-20 motoreļļa

Preces: 6
Jaunums
N
0w-20 motoreļļa

0w-20 motoreļļa

TPVA0W20VE1

Kvalitāte: PJ

VENOL, SP (RC), 0W20, 1L

Jaunums
N
0w-20 motoreļļa

0w-20 motoreļļa

TPVA0W20VE5

Kvalitāte: PJ

VENOL, SP (RC), 0W20, 5L

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas 0W-20 MOTOREĻĻA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

0w-20 motoreļļa

0w20 motoreļļa ir paredzēta jauniem moderniem auto dzinējiem. Šī motoreļļa ir lieliski piemērotas arī vecākiem transportlīdzekļu modeļiem un hibrīdautomobiļiem. 0w20 motoreļļa ir īpaši izstrādāta, lai vadītājs, kurš izvēlas šo motoreļļu savam auto, varētu ilgstoši baudīt vienmērīgu un efektīvu dzinēja darbību un tā darbības aizsardzību.

Kāpēc 0w20 motoreļļa ir populāra izvēle?

0w20 motoreļļas popularitāti galvenokārt nosaka tās daudzpusība un kopējā efektivitāte. Šai eļļai aukstajā sezonā ir zema viskozitāte, kas ir ļoti svarīgi autovadītājiem Latvijā. Motoreļļas zemā viskozitāte ļauj motoreļļai efektīvi cirkulēt dzinēja sistēmā un sasniegt visas nepieciešamās dzinēja daļas pat aukstā laikā.
Augstas kvalitātes 0w-20 motoreļļa nodrošina arī optimālu dzinēja aizsardzību un ir ideāli sadalās dzinējā pat tad, ja automašīna tiek darbināta augstākā temperatūrā. Optimālas motoreļļas ieeļošanas īpašības mainīgos klimatiskajos apstākļos ir svarīgas, lai uzturētu kvalitatīvu strādājoša dzinēja darbību un samazinātu auto detaļu berzi un nodilumu.

Kad ir labākais laiks mainīt motoreļļu?

Lai baudītu lielisku automašīnas braukšanas stāvokli, ir svarīgi regulāri pārbaudīt un papildināt vai nomainīt motoreļļu. Motoreļļas maiņas laika intervāls ir atkarīgs no izvēlētās motoreļļas markas. Kā profesionāli auto detaļu tirgotāji iesakām, mainot motoreļļu, ievērot dzinēja ražotāja ieteikumus. Ņemiet vērā arī īpašos automašīnas ekspluatācijas apstākļus. Automašīnas ikdienas lietošana braukšanai pilsētā, bieža tā iedarbināšana vai neliela attāluma nobraukšana prasīs biežāku motoreļļas maiņu, nekā braucot lielos attālumos.
Signeda interneta veikalā par pievilcīgām cenām atradīsiet ne tikai 0w20 motoreļļu, bet arī citas Jūsu automašīnai piemērotas kvalitatīvas smērvielas.