LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Sensori

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SENSORI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnā sensori

Automašīnā ir daudz un dažādu sensoru. Tās ir elektroniskas ierīces, kas ir paredzētas automašīnas sistēmas apkopei. Sensori uzrauga attiecīgas vides izmaiņas un sūta signālus uz attiecīgajām ierīcēm. Sensori parasti sastāv no jutīga elementa, kas reaģē uz ķīmiskām un fizikālām īpašībām.

Montēšanas ieteikumi:

  • montējot sensorus, ņemiet vērā ražotāja noteikto griezes momentu. Pretējā gadījumā varat sabojāt sensora vītni,
  • savlaicīgi nomainiet automašīnas šķidrumus, jo šķidrumu tvertnēs visbiežāk ir ierīkots sensors, kas reaģē uz attiecīgo šķidrumu. Ja šķidrums netiek nomainīts laikus, var sabojāt sensoru (t. i., uz sensora uzkrāsies netīrumi),
  • pārliecinieties, vai sensors ir stingri un atbilstoši piestiprināts, pretējā gadījumā tas var rādīt neprecīzus datus,
  • pārliecinieties, vai kontakti ir tīri, vai nav rūsas un citu netīrumu,
  • izmantojiet tieši Jūsu automašīnai paredzētos sensorus.

Bojājumi

Sensoru bojājumi var būt dažādi – sākot no degvielas līmeņa nenolasīšanas līdz pat dzinēja jaudas samazinājumam. Šo iemeslu dēļ ir ļoti būtiski uzraudzīt šīs automašīnas daļas un laikus nomainīt sabojātās daļas. Sabojāti sensori izraisa arī citu komponentu – degvielas sūkņu, iesmidzināšanas sistēmu, dzinēja – darbības traucējumus.

Mēs varam Jums piedāvāt plašu sensoru izvēli. Mums ir paātrinājuma, kloķvārpstas stāvokļa, eļļas, sadales vārpstas, izplūdes, detonācijas, dzesēšanas šķidruma, riepu spiediena, degvielas, ātruma, ABS, gaisa spiediena, kondicioniera spiediena, ieplūdes gaisa temperatūras, ieplūdes kolektora spiediena un daudzi citi sensori.