LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Lāgu atsperes gredzens

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LĀGU ATSPERES GREDZENS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas lāgu atsperes gredzens

Automašīnas lāgu atsperes gredzens ir piekares sistēmas elements, kas kalpo kā savienojošā daļa starp automašīnas piekares sistēmu un citiem piekares sistēmas elementiem. Parasti lāgu atsperes gredzens ir izgatavots no īpaši izturīgas gumijas vai plastmasas. Šī iemesla dēļ automašīnu lāgu atsperes gredzenam ir labas amortizācijas īpašības.

Lāgu atsperes gredzenam ir svarīga loma transportlīdzekļa stabilitātes nodrošināšanā līkumos. Šī detaļa palīdz saglabāt optimālo automašīnas slīpuma leņķi pagrieziena laikā. Tādā veidā lāgu atsperes gredzens palīdz novērst automašīnas slīdēšanu uz sāniem un nodrošina drošu manevrēšanu pagriezienos.

Lāgu atsperes gredzena nomaiņa

Kaut arī gumijas lāgu atsperes gredzens ir diezgan izturīga detaļa, kas var kalpot pat 5-10 gadus, tā arī laika gaitā nolietojas. Nomainot vecus lāgu atsperes gredzenus pret jauniem, galvenais izvēles kritērijs paliek detaļas saderība ar konkrētu automašīnas modeli. Var būt noderīgi pievērst uzmanību arī lāgu atsperes gredzena ražošanas materiāliem, detaļas ražotāja reputācijai un tā sniegtajām garantijām.

Signeda interneta veikala apmeklētāji var ātri izvēlēties un ērti pasūtīt visas nepieciešamās piekares sistēmas daļas. Sākot ar dažādiem amortizatoriem un to atsperēm, beidzot ar lāgu atsperes gredzeniem, kardāniem un citām auto detaļām. Sadarbojamies ar vairāk nekā 50 oriģinālo un alternatīvo detaļu ražotājiem, tāpēc varam garantēt plašu auto detaļu un auto preču klāstu un dažādas cenas kvalitatīvām precēm.